Volkswagen Passat Kiralama Ankara | Kiralık Passat

Volkswagen’in Amerika Birleşik Devletleri’ne volkswagen passat kiralama ankara özel Passat modelinin üretimine ara vereceğini öğrendikten kısa bir süre sonra, Avrupa versiyonuna ait bilgilere ulaştık. Wolfsburg ankara otomobil kiralama emircanrentacar.com merkezli marka, kiralık volkswagen passat ankara makyajlı Passat’ın çok kısa süre içinde Avrupa pazarına sürüleceğini açıkladı.Volkswagen Basın Konferansı esnasında volkswagen passat kiralama ankara konuşan VW yönetim kurulu başkanı Dr. Herbert Diess, makyajlı Passat’ın gelişini onayladı fakat araca dair herhangi bir bilgi paylaşmadı.

volkwagen passat kiralama
volkwagen passat kiralama

Passat’ın Avrupa versiyonu, ABD’li kardeşinden kiralık volkswagen passat ankara farklı olarak MQB platformundan çıkıyor. D segmentine dâhil sedanın “premium fiyatı olmayan premium araç” sloganını taşıyan 8. jenerasyonu Kasım 2014’te tanıtılmıştı. Passat ailesi, şu anda ülkemizde de satılan araba kiralama emircan rent a car sedan ve station wagon seçeneklerin volkswagen passat kiralama ankara yanı sıra Alltrack ile hibrit modelleri de içeriyor. Volkswagen, Passat’ta birçok motor seçeneğiyle sunuyor.

kiralık volkswagen passat
kiralık volkswagen passat

Türkiye’de benzinli kanadında sadece 125 ve 150 bg’lik passat kiralama ankara seçenekleriyle 1.4 TSI ünite yer alıyor. Dizel cephesinde ise 120 bg’lik 1.6 TDI’a, üç farklı güç çıkışına sahip (150, 190 ve 240 bg) 2.0 TDI ünite eşlik ediyor. Alman sedan, kiralık volkswagen passat ankara bunlara ek olarak 280 bg’lik 2.0 TSI motordan da güç alıyor. Bazı pazarlarda 1.4 benzinli motor ile 115 bg’lik elektrikli motorun kombinasyonundan beslenen GTE adlı hibrit versiyon da sunulmakta.Kaput altında çok büyük değişimler beklememek lazım ancak CO2 volkswagen passat kiralama ankara salınımı ve yakıt tüketimi konusunda iyileştirmeler görebiliriz.

passat kiralama
passat kiralama

Ayrıca Passat’ın giriş basamağında sunulan kiralık passat ankara 1.4 TSI ünite, yerini markanın yeni 1.5 TSI ünitesine bırakacaktır. Passat, şu anda Avrupa pazarında 180 binin üzerinde satışla Skoda Superb, Opel Insignia, Ford Mondeo ve Renault Talisman’ın kiralık volkswagen passat ankara önünde D segmenti sedan kategorisinin lideri konumunda. Alman otomotiv devi Volkswagen, yepyeni bir Passat modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modelinde yapacağı bu değişiklikler sayesinde araç yeni bir form kazanırken, volkswagen passat kiralama ankara motor da olduğundan daha güçlü bir hal alıyor.

Alman otomotiv devi Volkswagen, yeni yılda 22 volkswagen passat kiralama yeni model ile kullanıcılarının karşına çıkmaya hazırlanıyor. Bu modelleri arasında tüm dikkatleri Passat modeline yönlendiren şirket yetkilileri, yaptıkları açıklamalar işe yepyeni bir kiralık volkswagen passat ankara modelini sevenleri ile buluşturacağı düşünülüyor. Herbert Diess tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Passat makyajlı bir kasa ile hayranlarının ankara araba kiralama karşısına çıkacak. Yeni dönemde yepyeni bir Passat ile karşılaşacağımızı açıklayan yetkililerin volkswagen passat kiralama ankara yaptığı bu açıklama ise değişikliğin kasa olmayacağını bizlere adeta açıklıyor.

D segmentinde en çok tercih edilen modellerden kiralık volkswagen passat biri olan Passat, anlaşılan o ki kasa tarafında farklı bir değişime uğramayacak hibrit motor teknolojisi üzerinde yoğun bir mesai harcayan otomotiv devi, yeni Passat modelinde hibrit motor kiralık volkswagen passat ankara seçeneğini kullanacağa benziyor. Hali hazırda henüz benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip otomobil yeni dönemde hibrit motor ile üretileceğe benziyor. Söz konusu değişiklik açıklamalarında hibrit motora vurgu volkswagen passat kiralama ankara yapan yetkililer, böylece daha güçlü bir Passat ile de kullanıcılarının karşısına çıkmayı planlıyor.

Buna ek olarak emisyon skandalı ile bir zamanlar passat kiralama çalkalanan alman otomotiv devi bu çözüm ile sorunları da geride bırakmayı hedefliyor. 2018 sonunda üreteceği tamamen elektrikli araçları ile de emisyon sorununu tamamen son vermeyi planlıyor. D segmentinde kiralık volkswagen passat ankara Avrupa’nın en çok tercih edilen otomobillerinden olan Volkswagen Passat yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şirket yetkililerinin yaptıkları açıklamalara göre volkswagen passat kiralama ankara Hibrit Passat çok yakında yollarda olacak.

Volkswagen yıllık medya konferansında yaptığı kiralık passat açıklamalara göre 9’u Çin pazarına olmak üzere bu yıl tam 22 yeni model duyuracak. Bu modellerden birisi ise makyajlı Passat olacak. Herbert Diess tarafından yapılan açıklamaya göre üst seviye özelliklerle birlikte en şık Volkswagen tasarımıyla yollara çıkmaya hazırlanan Passat, makyajlı ifadesinden anlaşıldığı üzere en büyük yeniliği volkswagen passat kiralama ankara motor tarafında yapacak.

Elektrikli otomobillerin sektördeki konumunun volkswagen passat kiralamak istiyorum farkında olan Volkswagen yetkilileri, dolayısıyla geçiş evresine başlatmak üzere ilk hibrit modellerini çok yakında görücüye çıkartacak. Halihazırda benzinli ve dizel olarak satışa sunulan Passat kiralık volkswagen passat ankara böylece sektördeki değişimden nasibini alacak ve hibrit versiyonuyla karşımıza çıkacak. Hibrit Passat modelinin ardından şirketin birde 2018 yılının sonlarına doğru tamamen volkswagen passat kiralama ankara elektrikli bir model tanıtması bekleniyor.

Kaynak: https://goo.gl/48VhPb

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir