Renault talisman kiralama Ankara | Kiralık renault talisman

Renault, sonunda renault talisman kiralama ankara ailesini sportif bir versiyonla genişletiyor. Avrupa pazarında Skoda Superb SportLine ve Ford Mondeo ST Line gibi versiyonlarla mücadele edecek otomobilin resmi ankara otomobil kiralama emircanrentacar.com tanıtımı Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılıyor. Kaput altında turbo beslemeye sahip, 1.8 litre hacimli bir motor var. Bu motor, Megane RS ve Alpine A110 gibi araçların da kaputları altında görev yapıyor olsa da Talisman’da 225 beygir güç, 300 Nm tork kiralık renault talisman ankara üretebilecek şekilde ayarlanmış. Üretilen güç, ön aksa 7 ileri vitesli, çift kavramalı, yarı otomatik şanzımanla aktarılıyor. Fransız firma modelin performans renault talisman kiralama ankara verileriniyse henüz paylaşmış değil.

renault talisman kiralama
renault talisman kiralama

1.8 litre hacimli motorun yanında kiralık renault talisman ankara S-Edition’da 4Control isimli yönlendirilebilir arka aks ve adaptif süspansiyon sistemi de sunulmakta. Üstelik bu donanımların ikisi de standart. LED farlar, 19 inç çaplı jantlar, karartılmış arka camlar ve S-Edition logoları kiralık renault talisman ankara da siyah yan aynalar gibi standart donanıma eklenmiş. İç mekana geçildiğinde de sportif atmosferin devam ankara oto kiralama emircan rent a car ettiği görülebiliyor. Siyah renkli deri döşeme ve kırmızı renkli dikiş iplikleri dikkat çeken detaylar arasında. S-Edition logolu gri ve renault talisman kiralama ankara kırmızı paspaslar, alüminyum detaylar ve metal pedal seti de donanımda.

kiralık renault talisman
kiralık renault talisman

Renault şu anda Talisman S-Edition’ı Cenevre’de talisman kiralama ankara station wagon olarak sergiliyor. Aracın Avrupa pazarında satışlarına Eylül ayında başlanacak. Pazara bağlı olarak S-Edition donanımı diğer benzinli ve dizel motorlarla da alınabilecek. Renault’nun lüks kategorideki iki modeli kiralık renault talisman ankara Talisman ve Koleos arazide ve asfaltta renault talisman kiralama ankara ‘business class’ kalitesi sunarken markanın imajını birkaç basamak yukarı taşıyor.

kiralık talisman
kiralık talisman

Fransa merkezli küresel otomotiv üreticisi kiralık talisman ankara son dönemde pazara sunduğu Koleos ve Talisman ile prestijli otomobilleri uygun fiyatla satışa sunulabildiğini kanıtladı. Her iki model konfor alanında üst sınıf otomobillerle rekabet edebilecek düzeyde. Talisman, Türkiye’ye 1.6 dCi kiralık renault talisman ankara 130 ve 160 beygir olmak üzere iki farklı dizel motor ile ithal ediliyor. Zengin güvenlik otomobil kiralama ankara donanım özellikleri ve teknolojilere ilave olarak ergonomik koltuklar, geniş kabin, uzun diz ve baş mesafesi, 608 dm3 bagaj hacmi Talisman’ı çok amaçlı ve çok renault talisman kiralama ankara kullanışlı bir otomobil haline getiriyor.

talisman kiralama
talisman kiralama

Talisman büyük bir sedan otomobil olmasına talisman kiralama karşın ‘Eller Serbest Park’ özelliğiyle sıkışık AVM’lere bile kolayca uyum sağlayabiliyor. Ön koltuklarda havalandırma, ısıtma ve masaj özellikleri var. Talisman’ın satış fiyatı 170 bin 250 TL’den başlıyor. Renault Mais Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş kiralık renault talisman ankara modern tasarımlar, ileri teknolojiler ve üstün konfor seviyesiyle Renault’nun bir üst sınıfa göz diktiğini ifade etti. Çağdaş, Türkiye’de müşteri, bayi ve çalışan memnuniyeti kriterlerinde hiç olmadığı kadar büyük başarı renault talisman kiralama ankara yakaladıklarını da anlattı.

kiralık talisman ankara
kiralık talisman ankara

D sınıfı SUV kategorisinde yer alan kiralık talisman Koleos, Türkiye’ye 4×2 ve 4×4 modellerle ithal ediliyor. Koleos’ta zengin güvenlik donanımları mevcut. Koleos’un 1.6 litrelik dizel motoru 130 beygir gücünde. 4×4’lük model ise 2.0 litre ve 175 beygirlik güçlü bir motora sahip. Koleos’un satış fiyatı 190 bin 250 TL. Doğuş Otomotiv bünyesindeki Volkswagen Ticari Araç, Türkiye’de kendi sınıfının yaratıcısı olan modeli Caravelle’in, 2018 modellerini satışa sundu. Tasarımı ve ekipmanlarıyla, kiralık renault talisman ankara kalabalık aileler ve yolcu taşımacılığı için premium konfor sunan Caravelle’e Mart boyunca 20 bin TL’ye 12 ay yüzde ‘0’ faizle sahip olmak mümkün. Trendline, Comfortline ve Highline donanım seviyelerinde satın alınabilen Caravelle, renault talisman kiralama ankara tasarımı, konfor, güvenlik ve yardımcı sürüş donanımlarıyla sınıfında üst seviye sürüş dinamikleri sunuyor.

talisman kiralama ankara
talisman kiralama ankara

2018 model Caravelle modelleri, Renault talisman kiralama 148 bin 180 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Tüm Caravelle modellerinde standart olarak sunulan ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’, sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara verilmesi konusunda kiralık renault talisman ankara görsel ve sesli olarak uyarıyor. ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’ da araçta standart olarak sunuluyor. Caravelle’de motor ve şanzıman şeçenekleri şöyle: 2.0 TDI-102 beygir-5 ileri manuel, 2.0 TDI-150 beygir-6 ileri manuel ve renault talisman kiralama ankara 2.0 TDI-204 beygir-7 ileri DSG.

Kaynak: https://goo.gl/mS332E

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir