Renault megane kiralama Ankara | Kiralık renault megane

Geçtiğimiz yılı rekorla renault megane kiralama ankara kapatarak liderliği elden bırakmayan Renault, Bursa’da ürettiği Megane ile bu yılın ilk 3 ayında da pazarda liderliğini korudu. Renault toplamda 22 bin 542 adet ile lider olurken, Megane Sedan ise 9 bin 98 adet satışla ankara araba kiralama emircanrentacar.com sedanda birinci oldu. Renault, 2018 yılının ilk çeyreğinde toplam pazar liderliğini koruyor. 18 yıldır binek araç lideri Renault, aynı dönemde yüzde 16,5 pay ile 19. yılında da binek otomobil pazarında liderliğini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen renault megane kiralama ankara Megane Sedan, 9 bin 98 satış adedi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli oldu.

renault megane kiralama
renault megane kiralama

Satış liderliğiyle ilgili açıklamalarda kiralık renault megane ankara bulunan Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, “Renault Grubu markaları ile yılın ilk çeyreğinde 29 bin 268 satış kaydederek toplam pazardan 18,5 pay elde ettik. Renault olarak 2017 yılında elde ettiğimiz toplam pazar liderliğini, ilk çeyrekte de korumanın gururunu yaşıyoruz. Megane Sedan’ın Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili unvanını yeniden elde etmesinden de ayrıca mutluluk duyuyoruz. Yeni Duster ve diğer modelleri ile Dacia, renault megane kiralama ankara marka sıralamasında yükselmeye bu yıl da devam edecek” dedi.

kiralık renault megane
kiralık renault megane

Renault, ilk çeyreği toplam pazar lideri megane kiralama ankara olarak tamamladı. Gerçekleştirdiği 22 bin 542 satış adedi ile pazardan yüzde 14,2 pay elde etti. Binek otomobil pazarında da marka, kaydettiği 20 bin 150 adet satış ve 16,5 pay ile 19. yılda da liderliğini sürdürdü. Megane Sedan’ın yanı sıra Symbol, Clio HB, Clio Sport Tourer ve Captur modelleri, bu dönemde kendi segmentlerinde (C1, B1, B2, B3, B7) lider renault megane kiralama ankara konumda bulunuyor.

megane kiralama
megane kiralama

Dacia markası, binek+hafif ticari araç pazarında megane kiralama ankara kaydettiği 6 bin 726 satış adedi ve 4,2 pay ile 7. marka konumunda yer alıyor. Mart 2018’de Türkiye lansmanı gerçekleştirilen Yeni Duster, C SUV segment lideri, Lodgy ise C4 segment lideri olarak ankara araç kiralama emircan rent a car yer alıyor. Öte yandan 2018 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Sandero Stepway Style, Türkiye’de müşterileri ile buluşuyor. Sandero Stepway Style, Türkiye’de benzinli ve dizel 4 farklı versiyon ile satışa sunuluyor; 0,9 Turbo 90 bg benzinli manuel ve Easy-R, 1,5 dCi 90 bg dizel manuel ve Easy-R. Sandero Stepway Style, Türkiye’de 66 bin 500 liradan başlayan renault megane kiralama ankara fiyatlarla satışa sunuluyor.

kiralık megane
kiralık megane

GCK-Prodrive ortak çalışması olarak kiralık megane RS’in ralilkros aracı üretileceği, 2017’nin başlarında açıklanmıştı. Prodrive’ın Banbury’deki merkezinde üretilen araç, gelecek hafta Paris’te resmi olarak tanıtılacak ancak öncesinde takım Güney Gallerde yaptıkları özel testin ardından, Silverstone test gününde de piste çıktı. Motorsport.com’a konuşan renault megane kiralama ankara takım sahibi ve pilotu Guerlain Chicherit, “Bu benim için çok önemli bir gün, ekibimiz iki yıldır bu araç üzerinde çalışıyor” dedi.

megane kiralama ankara
megane kiralama ankara

“Sonunda diğer araçlar ile birlikte megane kiralama pistteyiz ve ne durumda olduğumuzu görme şansımız olacak” Chicherit ve takım arkadaşı Jerome Grosset-Janin test görevlerini paylaşırken, teknik detayları gizli tutulan araç, her seansın ardından kapalı garaja geliyor. Geçen emircanrentacar yıla göre Türk renault megane kiralama ankara otomotiv sektörü iç pazarda yerini yükselişe bıraktı. Otomobil ve hafif ticari araç pazarı 2018’in Ocak-Mart çeyreğini, yüzde 1.5 büyüme ile kapattı.

megane kiralama
megane kiralama

İlk 3 ay 158 bin 430 otomobil ve hafif ticari araç ankara kiralık megane satan sektör, otomobil tarafında yüzde 5.47, büyüyerek 115 bin 963 satışa imza attı. Öte yandan 2016’nın sonunda bildirilen ve 2017 başı itibarıyla hayatımıza giren Özel Tüketim Vergisi’ndeki (ÖTV) değişim bunula birlikte döviz kurundaki oto kiralama ankara değişiklikler, özellikle lüks araç satışlarına dip yaptırdı. E ve F segmentlerinde daralma kaçınılmaz oldu. 2017’de lüks araç satışları yılın ilk 3 ayında neredeyse renault megane kiralama ankara 25’in üzerinde daralma yaşadı. Sektör temsilcileri ise bu yılın toplam pazar açısından geçen yılla paralel bir seyir izleyeceğini belirtiyor.

ankara renault megane kiralama
ankara renault megane kiralama

Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz üzere ankara megane kiralama 2018’in ilk çeyreğinde lüks araç satışları nihayet derin bir nefes aldı. Geçen yılın aynı dönemine göre Ocak-Mart aralığında lüks otomobil satışları 14 bin adedi aşarak yüzde 23 büyüme kaydetti. Geçen yılın aynı döneminde ise yaklaşık 11 bin 500 adetlik satış gerçekleşmişti. Zirveyi ise bu dönemde yine 3 Alman üretici paylaştı. Mercedes-Benz bu dönemde 4 bin 372 adetle yüzde 12.54’lük artış kaydetti. Audi aynı dönemde geçen yıla göre yüzde 37 büyüyerek 3 bin 598 adede ulaştı. BMW ise 3 bin 215 adetle yüzde 14 büyüdü. İsveçli Volvo 2018’in ilk çeyreğinde yüzde renault megane kiralama ankara 75’lik büyüme ile 1055 adeti gördü.

İlk 5’in son ismi ise SUV üretici Jeep oldu. Satışları renault megane kiralamak istiyorum yüzde 36 artıran markanın adetleri 515’e kadar çıktı. Land Rover yüzde 86’nın üzerinde büyüme ile 391’i gördü. Subaru satışları yüzde 25 artarak 365 adetle kapattı. Aynı dönemde MINI 253 adetle yüzde 16’lık grafiğe ulaştı. Porsche ise aynı dönemde 154 adetle yüzde 18 daraldı. Jaguar 56, Alfa Romeo 32, Lexus ve Maserati 12, Infiniti 10, Ferrari 4, Aston Martin ve Bentley ilk çeyrekte 3’er araç sattı. Silverstone’daki ilk seansın ardından Grosset-Janin’nin en iyi zamanı, Petter Solberg’in Polo R’ından 0.399s renault megane kiralama ankara daha hızlı oldu.

Kaynak: https://goo.gl/KpgSGK

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir