Renault Kiralama Ankara

renault kiralama
renault kiralama

Renault Kiralama Ankara, Fransız araç üreticisi. Otomobil, kamyon,traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı boyda araç üretir. Türkiye’de Bursa’da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırımı vardır. Ayrıca Nissan otomobil ankara kiralık araba markasının motorlarını üretmektedir. Ayrıca yan kuruluş arasında Roman renault kiralama araba markası Dacia’da bulunur.

Kiralık Renault Dünya genelindeki yüzlerce kolu ile dünyanın en büyük dokuzuncu otomobil üreticisi Renault, 118 ülkede faaliyetlerine devam ediyor. 115 yıllık emircan rent a car emircanrentacar.com muhteşem bir otomobil üretimi renault kiralama geçmişi ile, milyarlarca insana hizmet verdiler.

Renault Kiralama 1899 yılında Louis Renault otomobil tasarlamaya ve üretmeye çok heveslendi. Bir mühendis olarak işin teknik kısmını üstlendi ve gösterdiği çaba, iki kardeşi Marcel ve Fernand’ın ilgisini çekti. Onlar da şirketin yönetim kısmını devraldı. Ve bu şekilde Renault kurulmuş oldu. Şirket, 1905 yılında ilk otomobillerini üretmeye başladı ve neredeyse anında pazara araç kiralama şirketleri egemen olmaya başladı. Bir taksi filosu oluşturmak için toplu araç satın alan Société des Automobiles de Place, firmanın renault kiralama ilk büyük başarısı oldu.

Renault Kiralama Fiyatları Yenilikçi düşüncelerini sadece daha iyi araç üretmek için kullanmakla kalmayıp aynı zamanda, dönemin şartlarına göre pazardaki ihtiyaçlar doğrultusunda da hareket ettiler. İçinde bulundukları dönemin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli araçlar üretiyorlardı. Daha 1913 yılında bilimsel seri imalat tekniklerine ve özelleştirilmiş tasarımlara inanıyorlardı. Birinci Dünya Savaşı kiralık renault ankara çıkmadan önce otobüs ve ticari kargo araçları üretmeye başladılar. Daha sonra ise savaş sırasında cephanelik ve askeri uçaklar, tanklar; savaş sonrasında ise tarım ve renault kiralama endüstri makineleri üretmeye devam ettiler.

Araba Kiralama Ankara 1930’lu yıllarda şirket her ne kadar kısa süreliğine de olsa, birtakım zorluklar yaşadı. Bu zorluklar, tüm Fransız otomobil sektöründe geçerli olan grev ve çeşitli iş anlaşmazlıkları ile baş gösterdi. Renault bir şekilde ürettikleri traktörler, silahlar ve renault kiralama demir yolu işleri ile ayakta kalmayı başardı.

Araç Kiralama Ankara Ancak daha sonra işler daha da zorlaşınca uçak motoru üretimi de dahil olmak üzere bazı bölümlerini satmak zorunda kaldılar. Daha sonra tüm vakitlerini ve çabalarını sadece otomobil sektörüne yönlendirme kararı aldılar. Tam işlerini yola soktuklarını düşündükleri zaman, Nazi Almanya’sı için tank üretmeyi reddettiklerinden ötürü, ordu, öcünü üretim tesislerini ve araç kiralama ankara çevresindeki bölgeleri bombalayarak aldı. 1940’ların ortasına kadar bu bombalamalar birkaç kez tekrarlandı. Ancak Renault firması hiçbir zaman yılmayarak renault kiralama  faaliyetlerine devam etti.

Oto Kiralama Ankara Günümüze kadar genellikle devrim yaratan motor performansları ile Renault çok sayıda araba ve diğer otomobil parçaları üretti. Risklerini çeşitlendirmek adına porsche kiralama sadece araçlara odaklanmaktansa, araçlar ile ilgili diğer alanlara da yöneldiler. Ayakları her zaman yere sağlam olarak basan firma her ne kadar defalarca kez iflas tehlikesi ile yüzleşse bile günümüzde bir asırdır faaliyet gösteren ender renault kiralama firmalardan birisi olabildi.

Kaynak: yeniisfikirleri

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir