Renault fluence kiralama Ankara | Kiralık renault fluence

Renault Fluence Kiralama Ankara Z.E.’yi hatırlayanınız var mı? Türkiye’de özellikle bazı belediyelerin resmi hizmet aracı olarak etrafta dolanan bu araç Güney Kore’de geliştirilmeye devam ediyor. Busan’da üretilen araç burada Samsung SM3 ismiyle satılıyor. 2013 yılından ankara araç kiralama emircanrentacar.com bu yana elektrik motorlu olarak sunulan otomobil geçtiğimiz günlerde güncellendi. Otomobilin eskiden sahip olduğu 22 kWh kapasiteli bataryalar, ağırlığı artırmadan 36 kWh kapasiteli olanlarla değiştirildi. Yeni piller sayesinde 2018 model Renault Samsung SM3 Z.E.’nin menzili 213 km’ye ulaşmış. Bu verinin Kore sürüş çevirimine göre renault fluence kiralama ankara olduğunu belirtelim. Verilen menzil eskisinden yüzde 57 daha fazla.

renault fluence kiralama ankara
renault fluence kiralama ankara

Güncellenen SM3 Z.E. renault fluence kiralama geçtiğimiz günlerde Daegu Uluslararası Future Auto Expo’da tanıtıldı. Kore Ulaştırma Bakanlığı’na göre ortalama bir sürücünün günde aldığı yol yaklaşık 40 km. Bu da araca yaklaşık beş günlük pil ömrü veriyor. Bu da şarj bitirme korkusunun bir süreliğine rafa kalktığı anlamına geliyor. En azından şehir içinde. SM3 Z.E. Güney Kore için önemli bir otomobil zira kendisi sadece bireysel müşterilere satılmıyor. Ülkenin bakanlıkları ve taksi renault fluence kiralama ankara şoförleri de bu araçlardan bolca satın alıyor.

fluence kiralama
fluence kiralama

Örneğin geçtiğimiz Nisan ayında kiralık renault fluence ankara Kore Sağlık Bakanlığı tam 1.200 adet SM3 Z.E. satın almıştı. Bu nedenle batarya güncellemesi birçok insanın yüzünü güldürecek bir gelişme.Renault, Fluence’yi Megane III hatchback’e daha uygun fiyatlı ankara oto kiralama emircan rent a car bir alternatif olarak 2009 yılının ikinci yarısında üretime soktu. Bu modelde Megane için renault fluence kiralama ankara yapılan mühendislik seviyesinde bir uğraş yoktu, ancak casus fotoğraflara baktığımız zaman bunun yeni jenerasyon ile değişmiş olabileceğini görebiliyoruz.

Görüntülere takılan araç üretim fluence kiralama ankara kasasını taşıyor. Fluence’nin halefinde süslü LED ‘Pure Vision’ ön farlardan var, kabinin içine baktığımızdaysa araca gösterge panelindeki bilgileri ön cama yansıtan ‘head up display’ sisteminin eklendiğini görüyoruz. Her iki özellik de Megane IV araçlarda opsiyonel olarak sunuluyor ve Fluence’nin yerine gelecek araçta da bu özellikler yer alacak gibi. Bu, yeni aracın Megane Sedan yerine geçeceği anlamına gelmiyor. Ancak casus fotoğrafları Renault’un bu modeli daha kaliteli renault fluence kiralama ankara bir seviyeye çekerek fiyatını arttırma planını ortaya koyuyor.

kiralık fluence
kiralık fluence

Aracın iç bölümüne dair fotoğraflar fluence kiralama henüz yok, fakat bazı resimlerde aracın içinin az bir kısmı görünüyor ve gösterge panelinin dördüncü nesil Megane’yi andırdığını söyleyebiliriz. Bu da Fluence’nin yerine gelecek aracın kompakt hatchback’ten donanımlar araç kiralama ankara taşıyacağına dair bir başka ipucu. Megane IV’den gelecek detaylar yeni aracın lüks imajına işaret ediyor. Aynı şey orta boyutta sedan modeli Laguna’nın adının Talisman ile renault fluence kiralama ankara değiştirildiği zaman da olmuştu.

Prototipin üretim modeline dair bir çok ankara renault fluence kiralama parça taşıdığı casus fotoğraflarda görünüyor. Bu da aracın tanıtımı yakın zamanda gerçekleşeceği anlamına geliyor. Renault Fluence’nin yerine gelecek modelini Ekim ayında Paris Motor Show’da tanıtabilir ve bu senenin sonuna kadar satışa sunabilir. Aracın Megane hatchbackte ve steyşında olduğu gibi daha güçlü bir GT versiyonuyla gelip gelmeyeceğini görmek ilginç olacak. Ancak bu sadece gözetlenen renault fluence kiralama ankara modelin Megane IV’nin sedan versiyonu olması durumunda geçerli.

MHP Mersin milletvekili Baki Şimşek, bir milyon kiralık fluence ankara 20 bin çalışanı ilgilendiren taşeron yasasında yapılan ayrımcılığa tepki gösterdi. Şimşek, “Belediyelerde ve KİT’lerde Fiat Doblo ve Renault Fluence araç kullananlar kadroya alındı, Audi ve Passat kullanan şoförler kadro dışı tutuldu. Kiralama bedeli ve maliyet göz önüne alındığında bu araçları kullananlar, kadroya alınamıyor. Şoförler kullanılacak aracı kendileri seçmiyor. Böyle bir renault fluence kiralama ankara yanlışlık olamaz” dedi.

Şimşek TBMM’de yaptığı açıklamada, “Belediye kiralık fluence ve KİT’lerde Doblo ve Fluence göre, kiralama maliyeti yüzde 40 fazla olan Audi ve Passat marka araç kullanan şoförler, kadroya alınmadı” dedi ve şunları söyledi: “Devlette böyle bir şeyin olabilmesini kabullenebilmemiz mümkün değil. Şoförler sürecekleri araçları kendileri seçmiyor. Bir kısmı Doblo, bir kısmı Renault, bir kısmı da Passat ve Audi kullanıyor. Aynı şekilde adli suçlardan 10-15 yıl önce ceza alan vatandaşlar da var. Mahkemelerden memnu hakların iade hakkını almış ama kadroya alınmıyorlar. İlave bir düzenleme yapılarak renault fluence kiralama ankara mağduriyetler giderilmeli.

Kaynak: https://goo.gl/ZBY8TA

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir