Range Rover Kiralama Ankara | Kiralık Range Rover Sport, Evoque

Haber/eğlence Range Rover Kiralama Ankara sistemimiz Touch Pro Duo diğer hiçbir sisteme benzemez bir görünüme sahiptir ve farklı bir performans sunar. Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan Touch Pro Duo, yolculuğunuzun keyfini en iyi range rover velar kiralama ankara şekilde çıkarabilmenizi sağlayan en sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojileri içerir. Range Rover’ın kaliteli ve yakıt açısından verimli motorları güçlü bir performans sunar. Dynamic moda sahip range rover sport kiralama ankara Terrain Response 2 sistemi dahil olmak üzere titizlikle üretilmiş bir dizi teknoloji her türlü yol ve koşulda güçlü bir performans sunar. Lüks ve gelişmiş özellikleri dünyaca bilinen her türlü koşula range rover evoque kiralama ankara uyum sağlayan bir kapasiteyle bir araya getiren ilk araç olan Range Rover öncü olmaya devam ediyor. Range Rover’ın örnek oluşturan off-road kabiliyeti Dört Çeker (AWD) sistemleri ve etkileyici, kiralık range rover ankara her türlü zemin koşuluna uygun teknolojilerden yararlanır.

range rover kiralama
range rover kiralama

Range Rover’da şehir trafiğiyle Range Rover Kiralama Ankara mücadele etmekten siz ve yolcularınız için ek güvenlik sağlamaya kadar çok sayıda standart ve opsiyonel SUV teknolojileri mevcuttur. Her bir özellik aracınızdan alacağınız keyfi artırmak range rover velar kiralama ankara üzere tasarlandı ve üretildi. Range Rover’ın iç tasarımı dört adet konforlu koltuğuyla beş adet koltuğun çok yönlülüğünü sunan yeni ön ve arka koltuklarla sunulur. Opsiyonel Dört Bölgeli Klima Kumandası ve Kabin Hava İyonizasyonu aracılığıyla yolcuların kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanır. Meridian SES SİSTEMİ™ ve Yapılandırılabilir Ortam Aydınlatması rahatlatan atmosfere range rover sport kiralama ankara katkıda bulunur. Tüm Range Rover motorlarında düşük CO₂ teknolojileri yer alır. Gelişmiş akıllı Stop/Start sistemi yakıt tüketimini azaltır. ECO modu ise hızlanırken ve vites değiştirilirken pedalı yumuşatmaktan ısıtmalı kapı aynalarını kapatmaya kadar bir dizi eylemi otomatik olarak gerçekleştirerek Range Rover’ın daha verimli çalışmasını sağlar. Range Rover’ın tasarımı yaklaşık yüzde range rover evoque kiralama ankara XX oranında gövde sacının üretim sürecinden arta kalan kapalı çevrim geri dönüştürülmüş malzemeden oluşur. Bu durum önemli performans avantajları ve kiralık range rover ankara düşük seviyede CO2 emisyonu sağlar.

range rover kiralama ankara
range rover kiralama ankara

Araç üretirken daha sürdürülebilir Range Rover Kiralama Ankara malzemeler kullanmayı, daha az atık üretmeyi ve daha az doğal kaynak kullanmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Range Rover yüzde 85 oranında geri dönüştürülebilir ve yüzde 95 range rover velar kiralama ankara emircanrentacar oranında geri kazanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Arka koltuklardaki ISOFIX bağlantı noktaları çocuk koltuklarının takılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda daha fazla güvenliğe yönelik olarak çocuk koltuğu ve range rover sport kiralama ankara araç arasında güçlü bir bağlantı kurar. Range Rover’ın sürücü ve yolcu hava yastığından oluşan kapsamlı araç kiralama ankara hava yastığı sistemi araçtaki tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar. Önden çarpışma durumunda emniyet kemeri gerdiricileri sayesinde öne doğru hareket azaltılarak ek koruma sağlanır. Olası bir çarpışmanın etkisini azaltmaya yardımcı olmak üzere fren range rover evoque kiralama ankara uygulayarak diğer araçlar veya yayalarla çarpışmayı engeller. Bu sistem patinaj yapan tekerleğe uygulanan torku azaltarak denge ve kontrollü bir patinaj hareketi sağlar ve kiralık range rover ankara gerektiğinde fren uygular.

range rover sport kiralama
range rover sport kiralama

Acil Durum Fren Yardımı frene hızlı ancak Range Rover Kiralama Ankara durma performansını en üst düzeye çıkartmak için gereken kuvvet olmadan bastığınızı algılar. Bu nedenle zamanında durmanızı sağlamak üzere ABS pompası range rover velar kiralama ankara emircanrentacar.com aracılığıyla fren basıncını takviye eder. Daha sportif tasarım özellikleri ve güçlü, kaslı duruşuyla Range Rover Sport etkili yaratmak üzere tasarlandı. Yeni Range Rover Sport ızgaradan ve yeniden tasarlanan range rover sport kiralama ankara emircanrentacar.com motor kapağı havalandırmalarından sade olduğu kadar sportif jant seçeneklerine kadar baktığınız her yerde daha sade, daha dinamik ve daha modern bir his sunar. Güçlü motorlardan oluşan ürün yelpazesi nefesleri kesen bir yol performansı sunar. 5,0 litre V8 Supercharged Benzinli motor 525 bg seviyesinde iyileştirilmiş bir güç sağlarken, gelişmiş Ingenium range rover evoque kiralama ankara benzinli motor. Touch Pro Duo in-car haber/eğlence sistemimiz iki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü Dokunmatik ekranı bir araya getirir. Touch Pro Duo’yu tam renkli Head-up Display ve İnteraktif Sürücü Ekranı ile birlikte, birden fazla özelliği aynı anda kiralık range rover ankara görüntülemek ve etkileşim kurmak üzere kullanabilirsiniz.

range rover velar kiralama
range rover velar kiralama

Range Rover Evoque, Coupé, Beş kapılı ve Convertible Range Rover Kiralama Ankara gövde stillerinde sunulur. Coupé ve Beş Kapı gövde stilleri, Pure, SE, SE Dynamic, Landmark Edition, HSE, HSE Dynamic ve Autobiography olmak üzere yedi range rover velar kiralama ankara model tipi içerir. Convertible gövde stili ise Ebony kumaş Z tipi katlanır Convertible Tavan Sistemi içeren Dynamic, SE Dynamic ve HSE Dynamic modellerinde sunulur. Touch veya Touch Pro olmak üzere range rover evoque kiralama ankara iki InControl haber/eğlence sistemi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Touch Pro, Range Rover Evoque modelinin bağlantı ve eğlence teknolojisini en yüksek seviyeye taşıyan yeni nesil sistemimizdir. InControl hayatınızı kolaylaştırır; park yeri kiralık range rover ankara bulmanıza yardımcı olur, müzik çalar veya çalınan bir aracın izlenmesini sağlar.

kiralık range rover
kiralık range rover

Kendiniz için en uygun alanı yaratabilmeniz için çift iğne Range Rover Kiralama Ankara dikişli deri ile alüminyum ve ahşap kaplama seçenekleri sunulur. HSE ve daha üst modellerde, 14 kademeli, hafızalı ve masaj özellikli elektrikli range rover velar kiralama ankara ön koltuklar opsiyoneldir; gelişmiş Yapılandırılabilir Ortam Aydınlatması ise standart olarak sunulur ve doğru atmosferi sağlar. Bir dizi renk seçeneği ve InControl Touch Navigation gibi sezgisel range rover evoque kiralama ankara teknolojilerle birlikte sunulan yüksek kaliteli perfore tanecikli deri koltuklar, otomobilin iç tasarımını belirler. Son kiralık range rover ankara teknoloji ürünü LED karakterli ve dışarıdan elektrikli Range Rover Kiralama Ankara yıkama özellikli Xenon farlar.

range rover kiralamak
range rover kiralamak

Ankara’da bmw x6 kiralamak için tıklayınız.

Kaynak: https://goo.gl/9grLFq

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir