Peugeot rcz kiralama Ankara | Kiralık peugeot rcz

Peugeot Rcz Kiralama Ankara, gerçek bir coupe otomobil olmayı başardığı için çok rcz kiralama ankara fazla kişiyi kendisine hayran bırakabilmişti. Eşsiz tasarımı ve tatmin edici performansı ile uzun süredir piyasada olan otomobilin yüzü eskiyince tasarımcılar da yeni versiyonu üzerine çalışmışlar. Peugeot’un ikinci jenerasyon bir RCZ üretmeyeceği bilgisine sahibiz. Fakat yine de peugeot rcz kiralama ankara böyle bir modelin tasarımını görmek oldukça güzel.

peugeot rcz kiralama
peugeot rcz kiralama

Rusya’nın Saint Petersburg peugeot rcz kiralama kentinde yaşayan Aksyonov Nikita adlı tasarımcı Peugeot RCZ’nin bombeli tavanı gibi klasik hatlarını ve gövdesini koruyarak günümüze uyarlamış. Oldukça da başarılı olmuş diyebiliriz. Bu sanal RCZ, R adlı yüksek performanslı versiyonu şeklinde hazırlanmış. Bu yüzden ön lip, arka peugeot rcz kiralama ankara spoiler ve çift egzos çıkışı gibi güzel özellikler ile tasarlanmış.

kiralık peugeot rcz
kiralık peugeot rcz

Peugeot, RCZ’nin yerini 308 R rcz kiralama ankara adlı bir modelin alacağını belirtiyor. 308 R’ın, daha önceden gördüğümüz 308 R Hybrid adlı 500 beygirlik ve 4 tekerlekten çekiş sistemli model ile birçok benzerliğe sahip olması bekleniyor. Peugeot’nun yeni kiralık peugeot rcz ankara 508’i, günlük hayatta kullanım için tasarlanmış bir araçtan ziyade bir peugeot rcz kiralama ankara fuarda boy göstermek için planlanmış bir konsepti andırıyor. Otomobilin liftback gövde tipi hemen hemen herkes tarafından çok sevildi. Peki ufukta 508’in farklı versiyonları olabilir mi?

Bunun cevabını şimdilik bilmiyoruz kiralık peugeot rcz ankara ancak Soufyane Benhammouda adlı bir tasarımcı, Peugeot 508’in coupe versiyonunu hayal etti ve bize sorarsanız muazzam bir iş çıkardı. Hayali otomobil son derece umut verici görünüyor. Tasarım yorumunun kiralık peugeot rcz ankara özellikle ön bölümünün pek çok noktası sedan versiyonundan alınmış gibi görünüyor. Coupe’nin asıl sihri, Peugeot RCZ’den ilham alındığını düşündüğümüz tavanıyla başlıyor. Kaybolan iki arka kapı, arka spoyler ve yeni bir tasarıma sahip peugeot rcz kiralama ankara arka farlar dikkatimizi çeken diğer noktalar.

Gerçek hayata dönecek olursak 508, önümüzdeki kiralık rcz ankara haftalarda Cenevre’de boy gösterecek ve sene içinde Avrupa’da piyasaya sürülecek. Fiyatlar ise henüz bilinmiyor. Peugeot’nun hayalleri ve duyguları harekete geçiren sportif coupe modeli RCZ, yenilenen görünümü ile farklılığı vurguluyor. Sıradışı ve modern, sportif ve şık… Güç, performans, dinamizm ve estetik ile birlikte Yeni RCZ, Peugeot ürün gamı içindeki ayrıcalıklı özellikleri ile yine kiralık peugeot rcz ankara ön plana çıkıyor. Donanım zenginliği, her müşterinin “kendi” RCZ’ini şekillendirmesini sağlayacak renk ve ekipman yıllık araç kiralama ankara kombinasyonları ile ifade buluyor. Yeni Peugeot RCZ, manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunan 1.6 THP 156 hp ve 1.6 THP 200 hp manuel peugeot rcz kiralama ankara olmak üzere 2 güçlü motor seçeneği ile Mayıs ayında Türkiye pazarına sunuldu.

Yeni RCZ, Peugeot’nun MOTION& EMOTION imzasını peugeot rcz kiralama fiyatları tam anlamıyla somut hale getiriyor. Yeni Peugeot RCZ, çok güçlü bir tasarımla “tarz sahibi”, ayrıcalıklı ve üst gam konumlanması ile “kaliteli” ve örnek olan yol tutuşu ile “dinamik” olmak üzere Peugeot’nun tüm bilgi birikimlerinin en belirgin ifadesi oluşturuyor. RCZ tasarımı için olduğu kadar performansı ve diğer üstün özellikleri için de birçok ülkede defalarca otomobilseverler ve kiralık peugeot rcz ankara araba kiralama emircan rent a car uzman basın mensupları tarafından peugeot rcz kiralama ankara ödüllendirildi. Eşsiz tasarımı ve yüksek performansıyla 2010, 2011 ve 2012 yıllarında Nürburgring 24 Saat Yarışı’nın galibi olarak gücünü gözler önüne serdi.

Coupe pazarının bu çok özel segmentinde, ayrıcalıklı, dinamik Ankara’da peugeot rcz kiralamak istiyorum ve sportif tarza sahip otomobillerin “tutkunları” yeniliğe çok hassaslar. Onlar radikal coupe etrafındaki farklı çekici yaratıcılığın arayışında. Pazarın dinamizmini izleyen ve kiralık peugeot rcz ankara sürekli yenilenen bir ürünü korumak bu açıdan önemliydi. Ticari lansmanınından sonraki 3 yıldan daha az bir sürede elde ettiği satış başarısıyla güçlü Peugeot markasının simgesel coupe modeli, ürün gamındaki yükselen grafiği peugeot rcz kiralama ankara ve Peugeot’nun MOTION & EMOTION imzasını güçlendirmek için farklı yeni bir kimliği benimsiyor.

RCZ’nin yenilenmesi öncelikle onun tarzında kendini gösteriyor. İlk rcz kiralamak tasarımlardan itibaren, Yeni Peugeot RCZ’ye daha özel ve benzersiz bir tarz vermek hedeflendi.
Benzersiz ön yüz, tam anlamıyla arka kanatlarının gücünü ve estetik arka gövdenin tutkulu eğimlerini kiralık peugeot rcz ankara anımsatıyor. Ön ve arka yüz arasındaki bu yeni sinerji, gövde için farklı bir mimari kazandırıyor. Ön kaput daha kompakt. Peugeot’nun son modellerinde olduğu araba kiralama ankara emircanrentacar.com gibi doğrudan gövdeye yerleştirilen yeni logo yer alıyor. Fonksiyonel hava girişi, sağlamlık ve estetiği vurgulayan krom iki şerit ile canlandırıldı. Yeni ızgaranın altı gece ve gündüz görünebilen ışıklı bir imzanın kenarında uzanan alt hava girişiyle çiziliyor. Bu bütünün parlak siyahına karışan füme camın arkasında pençe şeklinde ustaca peugeot rcz kiralama ankara şekillendirilmiş 6 LED’den oluşuyor.

Kaynak: PEUGEOT RCZ

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir