Mini cooper kiralama Ankara | Kiralık mini clubman | Mini one fiyatları

MINI, önümüzdeki mini cooper kiralama ankara yıllarda piyasaya sürmeye hazırlandığı elektrikli hatchback prototipini test ederken casuslarımız tarafından görüntülendi. MINI Electric adını taşıması beklenen otomobilin 2019 yılında satışa kiralık mini cooper ankara sunulması planlanıyor. Genel hatlarıyla standart MINI Cooper ile aşağı yukarı aynı olmasına kesin gözüyle bakılan MINI Electric’in tasarımı yüksek ihtimalle 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda boy gösteren mini cooper kiralama ankara konsepti temel alması bekleniyor.

kiralık cooper
kiralık cooper

En son ocak ayının mini clubman kiralama ankara sonunda gördüğümüz MINI Electric prototipi, bu sefer tır üzerinde durmak yerine karlı zeminde hareket ediyor. Bildiğiniz üzere soğuk hava testleri tüm üreticiler için büyük önem taşıyor. Fakat kiralık mini cooper ankara konu elektrikli otomobil olduğunda, batarya mini cooper kiralama ankara ömrünü ciddi şekilde etkileyen düşük sıcaklıklarda markaların EV modellerini derinlemesine test etmesi son derece mühim.

mini cooper kiralama
mini cooper kiralama

Kamuflaj dolayısıyla tam olarak mini one kiralama ankara seçemediğimiz tasarım, 2019 lansmanı iddialarını destekler nitelikte. Sıfır emisyonlu hatchback’in üretimi konusunda çeşitli söylentiler dolaşıyor. Reuters’ın iddiaları İngiltere’yi işaret ederken kiralık mini cooper ankara son gelen mini cooper kiralama ankara bilgiler, BMW’nin imalat için Çin’i seçeceği yönünde.

mini clubman kiralama
mini clubman kiralama

Kısa süre içerisinde ilk elektrikli modeliyle mini cooper kiralama karşımıza çıkmasını beklediğimiz MINI, heyecanı artırmak adına Classic versiyonu tamamen elektrikli bir üniteyle bir araya getirdi. Mini ekibi bu sefer neler planlıyor? Otomobil üreticisi New York Otomobil kiralık mini cooper ankara Fuarı’na özel “Farklı bir Mini” adında kısa bir video yayınladı. Söz konusu otomobil mini cooper kiralama ankara fuarları olduğunda bu tarz isimler çok da olağanüstü değil fakat videoda dikkatimizi anında çeken birkaç ayrıntı yakalamayı başardık.

İlk olarak karşılaştığımız araç yeni bir Mini modeli mini clubman kiralama değil. Kendisi hepimizin bildiği -beyaz tavanı ve yarış şeritleriyle- bir Cooper. Ön kısmında ralli ışıklarına sahip aracın firmanın görkemli yarış tarihinin dikmen araba kiralama bir göstergesi olduğu apaçık ortada. Böyle full kiralık mini cooper ankara donanımlı bir Mini’yi görmek bizi mutlu etse de bu daha önce görmediğimiz bir mini cooper kiralama ankara araç değil. Peki bu otomobil nasıl “Farklı bir Mini” olabiliyor?

Bu hızlı ve kısa videoda gerçekten şeytan ayrıntıda gizli. Videoyu mini one kiralama araç yok olmadan önceki karede durdurmayı başarırsanız aracın kaputundaki Mini rozetinin aslında yeşil olduğunu görebilirsiniz. Bu logoyu firmanın yeni elektrikli araçlarının taşıyacağını daha kiralık mini cooper ankara önce gördüğümüz prototiplerden ve casus fotoğraflardan biliyoruz. Fakat mini cooper kiralama ankara henüz elektrikli bir Mini’nin üretim versiyonunu görmedik.

Yani bu durum Mini’nin ilk elektrikli üretim aracının örtüsünü kiralık mini cooper ankara açacağı anlamına mı geliyor? Bu bir olasılık olmasına rağmen henüz kulağımıza New York’da böyle bir gösterim olacağı bilgisi gelmedi. Ayrıca videoda yeni bir Mini değil klasikleşmiş bir model kiralık mini cooper s ankara gösteriliyor. Eğer “Farklı bir Mini” göreceksek bu daha önce mini cooper kiralama ankara prototiplerini gördüğümüz modern Mini olabilir. Fakat klasikleşmiş ralli versiyonu bir Mini’nin EV yapılması mı? İşte bu daha önce görmediğimiz ilginç bir şey olmayı başarabilir.

Bu yıl özellikle “X” modellerinde atağa geçecek olan BMW markası. Kiralık mini clubman ankara 2 lt dizel otomatik 320 modelini lüks rakiplerinin 1.6 lt’lik muadil araçlarına göre daha ekonomik fiyatlarda konumlandırdı. Borusan Otomotiv BMW ve MINI Genel Müdürü Uğur Sakarya “Efsane güç geri döndü” sloganıyla 320 modelinde mini cooper kiralama ankara önemli avantajlar sağladıklarını belirterek şöyle devam etti:

”Almanya’dan 320 dizel otomatik için önemli bir destek aldık ve 190 cooper kiralama ankara beygirlik 400 Nm torkluk aracımızı 241.3 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduk. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4 lt olan bu model 100 km hıza 7.2 saniyede çıkıyor. Bu fiyat birçok 1.6 lt kiralık oto kiralama ankara emircanrentacar.com mini cooper ankara motor hacimli muadil rakiplerimize göre oldukça avantajlı. Zaten uygulamanın başlamasıyla 3 serisi satışlarımızın yüzde 60’dan fazlası 320 modelinden oluştu. 320’de 4 çeker olan X drive versiyonunun farkı ise 20 bin TL civarında. Bu mini cooper kiralama ankara ay piyasaya hızlı girdik.”

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında 31 Mart’a kadar BMW 118i, 116d ve 318i cooper s kiralama ankara Sedan için 36 ay vadeli ve dönem sonu ödemeli esnek kredi seçeneği sunulmakta. Söz konusu yeni kredi seçeneğini klasik balon ödemeli kredilerden ayıran en önemli özellik, son ödeme tutarının otomobilin anahtar teslim fiyatının yarısına kadar yükseltilebilmesi. Böylece BMW 118i için 1.599 TL’den, BMW 116d için 1.899TL’den ve BMW 318i Sedan için 2.398 TL’den kiralık mini cooper ankara başlayan cazip aylık ödemelerle BMW keyfine ulaşma fırsatı sunuluyor.BMW 418i GranCoupé ve BMW X1 xDrive20d için 80.000 TL, 12 ay, araba kiralama ankara emircan rent a car 0 faiz oranlı kredi fırsatı ve alternatif olarak 150.000 TL’ye ve 48 aya varan vade fıratı mevcut.Anahtar teslimde 3.000 TL’den başlayan ve modele göre 10.000TL’ye kadar ulaşan cazip takas desteği sunulmakta.MINI Cooper D 5 Kapı için 50.000 TL, 24 ay, mini cooper kiralama ankara 0 faiz oranlı kredi de veriliyor.

Kaynak: MİNİ COOPER/CLUBMAN/ONE

Bir önceki yazımız olan Bmw i8 kiralama Ankara | Kiralık bmw i3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir