Mercedes e180 kiralama Ankara | Kiralık mercedes e250

İnternet sitesi mercedes e180 kiralama ankara yayınlanan bir ilan dikkat çekti. “İmamdan Temiz E180 premium” başlıklı ilanla satışa e180 kiralama sunulan Mercedes marka aracın fiyatı için ise istenen para 182 bin Türk lirası. Telefonla görüşülen Ömer Taner da, camide imamlık yaptığını doğruladı. Bir imamın 182 bin TL’lik bir araca sahip olması, “bu mercedes e180 kiralama ankara imamlar ne kadar maaş alıyor” sorularına da neden oldu.

mercedes e250 kiralama
mercedes e250 kiralama

İmam Ömer Taner mercedes e250 kiralama ankara bu arabayı kendi maaşıyla mı aldı yoksa bir yakınında mı miras kaldı bilinmez, ancak İslam dinindeki “Bir lokma bir hırka” anlayışının nasıl dönüştüğünü göstermesi bakımından önemli bir örneği temsil ediyor. Alman otomobil üreticileri Mercedes-Benz ve BMW tarafından Türkiye”de satışa sunulan BMW 520i M Paket, Mercedes-Benz E 180 ise Avantgarde donanımı mercedes e250 kiralama ankara ile sayfalarımıza konuk oluyor. Mercedes-Benz E 180 modelinden başlarsak, mercedes e180 kiralama ankara tasarımda şık detaylar dikkat çekiyor. Bunu sağlayan krom çıtalar ankara keçiören oto kiralama otomobilin birçok bölümünde gözümüze çarpıyor.

kiralık mercedes e250
kiralık mercedes e250

Yan bölümde önden arkaya kiralık mercedes e180 doğru uzanan tasarım hattı, modele akıcı bir görüntü kazandırmış. Arka bölümde ise kısa bagaj kapağı modeli daha kompakt boyutlu göstermiş. Stop grubunda kristalize görünüme sahip tasarım mercedes e250 kiralama ankara detayları kullanılmış. Tamponun altında egzoz çıkışına benzeyen krom detaylar yer alıyor. Mercedes-Benz E serisi 4923 mm. uzunluğa, 1852 mm. genişliğe, 1468 mm. mercedes e180 kiralama ankara yüksekliğe ve 2939 mm. aks mesafesine sahip.

BMW 5 serisi ise, M paket kiralık mercedes e250 donanımında rakibine göre daha sportif görünüyor. Tasarım konusunda daha geniş hava girişleri ve sportif tamponlar göz dolduruyor. LED tipi adaptif farlar ise gece sürüşlerinde aydınlatma konusunda fazlasıyla başarılı. Adaptif olmasıyla da ortamın ışık gücüne göre farklı noktaları aydınlatarak maksimum görüş sağlıyor. Yan bölümde 19 inç jantlar M BMW 5 serisi içeride daha sportif bir tasarım mercedes e250 kiralama ankara ile bizleri karşılıyor. Bu konuda M paket detaylar modelin elini kuvvetlendirmiş. Üç kollu sportif direksiyon bunlardan ilki. Modelde halk arasında hayalet göstergeler kullanılmış. Sürüş modlarına göre tasarımı değişen bu gösterge panelleri, bu alanın daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Orta mercedes e180 kiralama ankara konsolda dokunmatik bir ekran daha yer alıyor. Bu ekran üzerinden multimedya işlemleriniz, geri görüş kameranız, navigasyonunuz ve daha bir çok özellik kullanımınıza sunulmuş.

BMW 5 Serisi”nde önden arkaya e180 kiralama ankara doğru uzanan keskin hatlar rakibiyle benzer ölçüde. Arka bölüme geldiğimizde BMW 5 serisi difüzör ve çift çıkışlı gerçek egzozlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. BMW 5 serisi 4936 mm. uzunluğa, 1968 mm. genişliğe, 1466 mm. yüksekliğe ve 2975 mm. aks mesafesine sahip. Model bu değerler ile rakibinden 13 mm. daha uzun, 11 mm daha geniş, 2 mm. daha alçak ve 34 mm daha uzun aks oto kiralama emircan rent a car mesafesine sahip. BMW 5 serisi mercedes e250 kiralama ankara içeride daha sportif bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Bu konuda M paket detaylar modelin elini kuvvetlendirmiş. Üç kollu sportif direksiyon bunlardan ilki. Modelde halk arasında hayalet göstergeler kullanılmış. Sürüş modlarına göre tasarımı değişen bu gösterge mercedes e180 kiralama ankara panelleri, bu alanın daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Orta konsolda dokunmatik bir ekran daha yer alıyor.

Bu ekran üzerinden multimedya e250 kiralama ankara işlemleriniz, geri görüş kameranız, navigasyonunuz ve daha bir çok özellik kullanımınıza sunulmuş. Vitesin yanındaki joystick kumanda ile kontrol edilebilen bu alan dilerseniz temassız kontrol hareketleriyle de araba kiralama ankara emircanrentacar.com kumanda edilebiliyor. Temassız işlemler olarak ses açma kapama ve kanallar arasında geçiş sağlanabiliyor. Önde ve arkada sunulan alan yeterli seviyede. Yüksek şaft tüneli üçüncü koltuktaki bireyleri uzun mercedes e250 kiralama ankara yolculuklarda yorabilir. Ayrıca BMW 5 Serisi”nde 530 litrelik bagaj hacmine mercedes e180 kiralama ankara yer verilmiş. Mercedes-Benz E180 ise rakibine göre daha şık bir iç mekan ile bizleri karşılıyor.

Bol miktarda deri ve ahşap detay ankara mercedes e180 kiralama kullanılıyor. Ayrıca bunların yanında piyano siyahı ayrıntılar göz dolduruyor. Otomobilde bütünleşik görünen tek bir panel kullanılmış. İki ayrı panelin birleşmesiyle oluşan ve ankara mercedes e250 kiralama hayalet gösterge adı verilen bu ekran, gösterge ve multimedya sistemini içeriyor. Multimedya ekranı rakibine göre uzaktan erişim veya dokunmatik olarak kontrol edilemiyor. Dokunmatik özelliği olmasa da bu ekran da rakibi gibi joystick bir sistem ile kontrol edilebiliyor. Hatta direksiyon üzerindeki dokunmatik padler sayesinde sol ve sağ ekran ayrı ayrı başarıyla kontrol edilebiliyor ve kadranlar mercedes e180 kiralama ankara isteğe göre ayarlanabiliyor.

Kaynak: MERCEDES BENZ E250/180

Bir önceki yazımız olan Bmw i8 kiralama Ankara | Kiralık bmw i3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir