Bmw X6 Kiralama Ankara | Kiralık Bmw X6

Güçlü ve atletik. X modelinin bmw x6 kiralama ankara duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir birleşimini sunar ve BMW xDrive bmw x6 kiralama bu gücü caddelere taşır. Design Pure Extravagance paketi gibi olağanüstü donanımların yanı sıra üstün kalitede malzemeler dikkat çekici ve aynı zamanda son derece kiralık bmw x6 işlevsel bir otomobile işaret eder.

kiralık bmw x6
kiralık bmw x6

Şimdi kontrolü bmw x6 kiralama ankara ile elinize alma zamanı. BMW X6 harekete geçmek için tasarlandı. Enerjik ve ileri atılan çizgilere sahip BMW X6 karşı konulamaz dinamiklerini ve amaca yönelik tasarımını yansıtır. Geniş omuz yapısı bmw x6 kiralama ve araba kiralama ankara sağlam duruşu X genlerini yansıtırken coupé benzeri tavan çizgisi BMW X6’nın benzersiz karakterini vurgular. Bu kombinasyon Spor Aktivite Coupé otomobili eşsiz kılar.

x6 kiralama
x6 kiralama

BMW X6 dizel motorlar serisinin dikkat çeken bmw x6 kiralama ankara modeli BMW X6 xDrive 40d modeli, 313 bg’yi ortaya çıkarır. 1,500–2,500 dev/dak arasında maksimum 630 Nm tork ile bu motor BMW X6’nın 5,8 saniye içerisinde 0’dan 100km/sa hıza ulaşmasını bmw x6 kiralama sağlar. Azami hızı 240 km/sa’tir. Ortalama yakıt tüketimi 6,2 lt/100km’dir ve CO2 emisyonu 163 g/km’dir. Geniş ve güçlü yapı. Dinamik. BMW X6, bir X kiralık bmw x6 modelinin duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrını birleştirir. Hakim ön bölüm, arkasında yatan gücü hissettiren çarpıcı hava girişlerine sahiptir.

bmw x6 kiralama
bmw x6 kiralama

Büyük, sportif şekle sahip çift böbrek ızgaralar, bmw x6 kiralama ankara otomobilin dış kısmındaki geniş biçimde yerleştirilmiş çift farlar ve sis farları tarafından yaratılan üstünlük havasıyla atletik tavrı öne çıkarır. Yandan bakıldığında, sportif ve coupé stilinde silüeti ön bmw x6 kiralama plana çıkar. Görünümü pencerelerin premium krom çerçeveleri ile optik olarak çevrelenmiştir. Bu açıdan bakıldığında BMW X6’nın aktif araba kiralama ankara emircanrentacar.com tasarım dili kiralık bmw x6 anında fark edilir. Benzersiz karakter çizgilerinin ilk bölümü güçlü biçimde şekillendirilmiş ön çamurluktan arka kapı kollarına uzanır.

İkinci bölüm ise arka çamurluktan başlayarak bmw x6 kiralama ankara otomobilin arkasına doğru çok şık bir şekilde incelir. BMW X6’nın dinamik yapısı yatay çizgilerin otomobilin sağlam duruşunu vurguladığı, etkileyici şekilde geniş olan arka kısımda daha bmw x6 kiralama belirgindir. BMW X6 tüm sınırları geride bırakmaya hazır. BMW X6’nın dış tasarımında önde farlar ve sis farlarından arkada stop lambalarına kadar her yerde LED kiralık bmw x6 aydınlatma kullanılabilir.

Sade yapılar, ayrıcalıklı sportif duruş ve bmw x6 kiralama ankara kaliteli işçilik. BMW X6’nın iç tasarımı en ince detayına kadar özenle düşünülmüştür. Tipik BMW stiline sahip kokpit tamamen sürücü odaklıdır. Sürücü yüksek oturma konumu sayesinde mükemmel bir görüş alanına sahiptir. Koltukların sportif şekli en dinamik yolculuklarda bile optimum denge sağlar. Coupé benzeri silüet ve sarmalayan iç tasarım hatları otomobildeki yolcuların her bmw x6 kiralama zaman rahat olmasını sağlar. Açık ve koyu renk iç yüzeyler yoğun bir kontrast sunar. Bununla birlikte kullanılan birinci kalite malzemeler ve standart olarak sunulan deri kiralık bmw x6 kaplamalar otomobilin özündeki mükemmeliyeti net bir şekilde yansıtır.

BMW X6’nın deri donanım ve dekoratif kaplamalarına kiralık bmw x6 kiralama ankara üstün kalite hakimdir. Çok farklı ve etkileyici renk kombinasyonları mevcuttur. Seçeneklerden biri kontrol panelinin üst kısmı için Konyak/Siyah renklerine bmw x6 kiralama sahip Design Pure Extravagance paketi ile birlikte siyah Yumuşak Nappa Derisidir. Görünümü kahverengi kontrast dikişlerle zenginleştirilmiştir. Alt kısım Konyak renk seçeneği ile sunulur. M Sport Pakete Siyah deri/Alcantara kombinasyonu ve Alüminyum Hexagon iç kaplamalar dahildir. Dakota derisi de farklı renk seçeneklerine sahiptir. Siyah kontrast emircanrentacar dikişlerle Mercan Kırmızısı Fırçalanmış Alüminyum kiralık bmw x6 iç kaplamalarla uyum bmw x6 kiralama ankara sağlayarak çekici bir görünüm ortaya koyar.

Audi Q7 Kiralamak için tıklayınız.

Kaynak: https://goo.gl/YnjAuP

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir