Bmw X5 Kiralama Ankara | Kiralık Bmw X5

Üçüncü nesliyle bmw x5 kiralama ankara, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, bmw x5 kiralama fiyatları konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir. BMW X5’in sürüş dinamikleri direksiyonun arkasına geçtiğinizde, tüm motor devirlerinde ve yol boyunca sürüş keyfi sunar. Sürücü destek sistemleri, ister dar virajlar, ister bmw x5 kiralama ankara dik yokuşlar veya yüksek hızlarda olsun, tüm sürüş yüzeylerinde mükemmel temas sağlar.

kiralık bmw x5
kiralık bmw x5

BMW TwinPower Turbo dizel motorların yeni nesli, bmw x5 kiralama en son CommonRail direkt enjeksiyon teknolojisi ile birlikte sunulur. BMW X5 30d xDrive 560 Nm’lik maksimum torku 1,500-3,000 1/dak. devir aralığında sağlar. Motor, 0’dan 100 km/sa hıza sadece 6,8 saniyede ulaşmak için ankara araba kiralama 258 bg güç çıkışı üretir. BMW X5’in dinamikleri tüm manevralarda, tüm hızlarda ve tüm araç kiralama ankara yolculuklarda keyifli bir sürüş sağlar. Dar virajlarda Sürücü Destek bmw x5 kiralama ankara sistemleri ister dağ yollarında ister yüksek hızlarda olsun, mükemmel yol tutuşu sunar. Aynı zamanda BMW X5, çeşitli BMW EfficientDynamics önlemleri, ekonomik motorları ve gelişmiş aerodinamiği sayesinde olağanüstü verimliliği ile etkileyicidir. Bu özellike eDrive teknolojisine bmw x5 kiralama ankara sahip BMW X5 xDrive40e için geçerlidir.

bmw x5 kiralama
bmw x5 kiralama

Hedef ister maksimum performans, ister ankara bmw x5 kiralama minimum yakıt tüketimi olsun BMW için odak noktası her zaman saf BMW sürüş keyfidir. BMW EfficientDynamics, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu en aza indirirken aynı anda dinamikleri ve sürüş bmw x5 kiralama ankara keyfini artırmak üzere geliştirilen bir stratejidir. Motor, enerji yönetimi ve otomobil konseptini içeren ve her BMW ile birlikte standart olarak sunulan kapsamlı bmw x5 kiralama ankara bir teknoloji paketidir.

bmw x5 kiralama ankara
bmw x5 kiralama ankara

Bir BMW TwinPower Turbo motorla bir x5 kiralama ankara elektrikli motorun akıllı birleşimi otomobilin yakıt tüketimini aynı seviyede korurken performansının artmasını sağlar.
Doğru parçalar için doğru malzemenin kullanılmasıyla aynı anda ağırlığı azaltırken kiralık bmw x5 emircan rent a car otomobilin sağlamlığını da artıran BMW EfficientLightweight teknolojisinin sunduğu iyileştirilmiş aerodinamik özellikler de verimliliğin bmw x5 kiralama ankara artmasına katkıda bulunur.

Son derece hafif ve yüksek sertliğe sahip x5 kiralama karbon fiber (CFRP) kullanan tek büyük otomobil üreticisi olan BMW’nin yenilik konusunda etkileyici liderliğinin göstergesidir. Bu akıllı enerji yönetim sistemi ve yakıt tüketimini iyileştiren kiralık bmw x5 bir sürüş stilini destekleyen opsiyonel ECO PRO Modu dahil olmak üzere kapsamlı bmw x5 kiralama ankara teknolojilerden oluşan bir bileşimdir.

BMW EfficientDynamics’in temel bir öğesi ankara x5 kiralama olan 8 ileri Steptronic şanzıman, dinamik performans ve verimlilik açısından yeni standartları belirler.
Viteslerin özellikle hassas şekilde ayarlanmış kademeleri, kiralık bmw kiralama ankara düşük hızlardan yüksek hızlara emircanrentacar kadar optimum güç dağıtımı sağlar. Bu da yakıt tüketimini azaltırken, daha fazla sportif sürüş ve dinamik performansın keyfini bmw x5 kiralama ankara çıkarmanıza olanak tanır.

Özellikle yüksek hızlarda, ek vitesler motor devrini kiralık bmw x5 ankara azaltarak yakıt tüketimi ve motor gürültüsünü de azaltır. Dönüştürücü debriyaj, manuel vites moduna geçiş yapıldığında bile bu duruma katkıda bulunur. Yüksek motor kiralık bmw x5 emircanrentacar.com devri geçişleri ve hassas şanzıman ayarı ile bir araya gelerek, vites geçiş konforunu artırır bmw x5 kiralama ankara ve gürültüyü belirgin şekilde azaltır.

Kaynak: BMW

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir