Bmw i8 kiralama Ankara | Kiralık bmw i3

bmw i8 kiralama
bmw i8 kiralama

Tamamen bmw i8 kiralama ankara yeni bir spor otomobil konsepti. Örneğin karbon kiralık araba ankara kullanımıyla akıllı hafif yapısı ve bmw i8 kiralama aerodinamik tasarımı sayesinde daha verimli. Son derece verimli BMW eDrive teknolojisi ve iç tasarımda kullanılan geri dönüştürülebilir malzemeler sayesinde daha sürdürülebilir. Dinamiklerden ve sportif görüntüden vazgeçmeden. Ödün vermeden sürüş keyfi ve sorumluluk duygusunun ideal ankara araç kiralama emircanrentacar.com kombinasyonu. BMW i8 yenilikçi elektrikli motor ve yanmalı motor teknolojisinin avantajlarını bir araya getiren plug-in hybrid bir otomobildir. Böylece son derece düşük tüketim ve düşük ankara bmw i8 kiralama emisyon ile olağanüstü bir sürüş deneyimi elde edilir.

bmw i8 kiralama ankara
bmw i8 kiralama ankara

BMW i8 üyesi olduğu otomobil sınıfında bmw i3 kiralama ankara devrim yapmaya hazır. Kompakt bir otomobilin tüketim ve emisyon değerlerine sahip ilk spor otomobil. Plug-in hybrid otomobilin gücü, diğer faktörlerin yanı sıra, yolda maksimum verimlilik ve dinamiklerle kendini hissettiren elektrikli motor ve yanmalı motorun kusursuz senkronizasyonunda yatar. Zamanın ruhunu hızlandıran bmw i8 kiralama ilk spor otomobil.

kiralık bmw i8
kiralık bmw i8

İlk bakışta kiralık bmw i8 bir spor otomobil. Önden bakıldığında son derece alçak ve geniş, düz bir siluet, güçlü biçimde şekillendirilmiş yüzeyler ve keskin çizgilere sahiptir. Daha yakından bakıldığında, ustalıkla tasarlanmış yeni bir otomobil konsepti olduğu anlaşılır. Tek bir fonksiyona adanmış tasarımıyla sürdürülebilirlik ve verimlilik, dinamikler ve atletik yapıyla buluşuyor. BMW i8, bu kusursuz özelliklerin bir araya gelmesiyle yolda bir BMW’den beklendiği gibi bmw i8 kiralama eşsiz bir biçimde zemini kucaklar.

bmw i3 kiralama
bmw i3 kiralama

Elektrikli motor kiralık bmw i3 ve güçlü bir benzinli motorun kombinasyonu zamanımızın en yenilikçi spor otomobili BMW i8’e sağlam bir temel oluşturur. Otomobilin sportif karakteri her an ön plandadır. Yanmalı motor ve elektrikli sürüş arasındaki kusursuz etkileşim kiralık araç fiyatları verimlilik ve dinamikleri bir arada sunar. Elektrikli motor ve güçlü bir benzinli motorun kombinasyonu zamanımızın en yenilikçi spor otomobili BMW i8’e sağlam bir temel oluşturur. Otomobilin sportif bmw i8 kiralama karakteri her an ön plandadır. Yanmalı motor ve elektrikli sürüş arasındaki bmw i8 kiralama kusursuz etkileşim verimlilik ve dinamikleri bir arada sunar.

bmw i3 kiralama ankara
bmw i3 kiralama ankara

Otomobilinize bmw i8 kiralama binin ve geleceği parmaklarınızın ucunda hissedin. Yeni BMW i3, günlük yaşantınızda güvenle kullanabileceğiniz yenilikçi teknolojilerle doludur. Sizi dış dünyaya bağlar, gelişmelerden haberdar eder, planlı olmanızı sağlar ve gitmek istediğiniz kadar uzağa götürür. Her zaman yola çıkmaya ve yeni yerler keşfetmeye hazırdır. Tüm bunları elektrikli sürüş keyfine yönelik şık ve öncü tasarımla gerçekleştirir. Yeni BMW i3 herhangi bir emircan rent a car modayı takip etmez. Bilinçli bir yaşam tarzının ifadesidir. Sadeliği bmw i8 kiralama ve iç tasarımda lounge karakterini yansıtan ilerici bir form diliyle tasarlanmıştır. Sürdürülebilir malzeme ve işlevsel detaylarla heyecan uyandıran, zahmetsiz tasarıma sahiptir. Bireyselliğiyle bmw i8 kiralama modayı belirleyecek bir otomobil.

kiralık bmw i3
kiralık bmw i3

Sürüş özellikleri ve hafif bmw i3 kiralama bileşenlerin akıllı kombinasyonu, yürüyen aksamdan yolcu bölümüne kadar, Yeni BMW i3’e benzersiz dinamikler kazandırır. Yeni BMW i3, tamamen elektrikli BMW eDrive hareketli aksam sayesinde, kesintisiz şekilde, 0’dan 100km/sa hıza 7,3 saniyede ulaşır. Yeni BMW i3s, aynı hıza çok daha hızlı bir biçimde, 6,9 saniyede ulaşır. Yeni BMW i3’ün 170 bg güç ve 250 Nm torka sahip elektrikli motoru, 300km’ye kadar emisyonsuz sürüş keyfi sunar. Bataryanın şarj seviyesi düşük olduğunda devreye giren opsiyonel Range Extender ile menzil yaklaşık 330km’ye yükselir. Life modülü karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretilen modern yolcu bölümünü bmw i8 kiralama tanımlar. Sıklıkla karbon olarak da ifade edilen bu malzeme hafif olmanın yanı sıra çeliğe göre daha güçlü ve daha dayanıklıdır. Düşük ağırlığı ve alçak ağırlık merkezi çevikliği ve menzili artırır.

Bu değerler geçici olarak ankara bmw i8 kiralama belirlenmiştir ve henüz onaylanmamıştır. Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Sürüş menzili birçok faktöre dayanır; bunlar bmw i8 kiralama arasında özellikle kişisel sürüş tekniği, seçilen rota, hava koşulları, ısıtma/soğutma kullanımı ve önceden ayarlama yer alır. Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan bmw i8 kiralama edinebileceğiniz “Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu” Içerisinde bulabilirsiniz.

Bireysellik, birçok şekilde ankara bmw i3 kiralama ifade edilebilir. Yeni BMW i3’ün altı parlak renk içeren modern renk temaları da kişiselleştirme seçenekleri arasında yer alır. İlk olarak şık Imperial Mavi ve güçlü Metalik Kırmızı/Melbourne renginde sunulur ve bu renklerin her ikisi de metalik Mat Gri vurgulara sahiptir. Bu renkler berraklık ve aydınlığıyla heyecan verir. Çeşitli tasarımlara sahip 19 ve 20 inç hafif alaşım jantlar da ilerici bmw i8 kiralama ankara görünümünü zenginleştirir.

Kaynak: https://goo.gl/S9BDWi

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir