Audi Q7 Kiralama Ankara | Kiralık Audi Q5

Audi Q7 Kiralama Ankara, iddialı bir fikrin ürünüdür: Asla gelişmeyi bırakma. Araç, kaslı olmakla birlikte adeta hafiflik yayar. İçeride en yüksek düzeyde konfor sunar. Hayal gücünüz daha da fazla alan ile. 3.0 TDI motor, beş kişilik bu güç santralini 0’dan 100 km/s’e 6,3 saniye gibi etkileyici kiralık audi q7 ankara bir sürede ulaştırır. Bırakın size Q7’nin faydalarını ve araç oluşturmada seçeneklerinizi gösterelim. Sunucumuz çeşitli standart ve opsiyonel donanımları açıklar ve araç audi q7 kiralama ankara oluştururken size ipuçları verir. (Video İngilizce’dir.)

audi q7 kiralama ankara
audi q7 kiralama ankara

Audi Q5 Kiralama Ankara S line paketler, yeni Audi Q7’nizin sportif karakterini ve dinamik gövde çizgisini vurgular, iç mekâna daha da büyük bir etki veya süspansiyona daha da sportif bir özellik katarak, gelişmiş sürüş dinamikleri elde edilmesini sağlar. Ve Audi’nizden kiralık audi q7 ankara tam araba kiralama ankara emircanrentacar.com bir sporcu yaratır. Çarpıcı spor tasarımlı ön ve arka tamponlar, yan radyatör ızgaraları audi q7 kiralama ankara ve difüzör eki, dinamik dış tasarımı vurgular.

q7 kiralama
q7 kiralama

285/40 R 21 lastiklerle audi q5 kiralama ankara sunulan 9,5 J x 21 ebadında, 10 kol türbin tasarımlı, kontrast gri renkteki, kısmen cilalı opsiyonel alüminyum dövme jantlar güçlü bir görünümü garanti eder. Sono mat alüminyum üst dekoratif işlemeler ve dam taşı grisi kiralık audi q7 ankara renginde emircanrentacar krom cilalı alt dekoratif işlemelerin yanı sıra, ön koltuk sırtlıklarında S line kabartmalı, siyah renkte perfore Alcantara/deri S line koltuk döşemeli ön spor koltuklar, siyah rengin hâkim olduğu iç mekâna audi q7 kiralama ankara sportif bir atmosfer kazandırır.

*Önemli not: Jantlar hakkında özel audi q5 kiralama ankara bilgi: Tornalanarak parlatılmış jantların yanı sıra, parlak veya kısmen parlak alüminyum jantlar kış koşullarında kullanılmamalıdır. Üretimsel nedenlerden dolayı emircan rent a car jant yüzeyi, kiralık audi q5 ankara kış koşullarında kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve yoldaki tuzdan veya benzeri audi q7 kiralama ankara maddelerden kalıcı şekilde hasar görebilir.

Şu an, bu segment içerisinde başka hiçbir model Audi Q7 kadar audi q5 kiralama ankara çok sürücü destek sistemi sunmamakta. Bazıları standart donanım, bazıları ise ya tek tek ya da City (Şehir), Parking (Park) ve Tour (Tur) paketleri içinde alınabilen opsiyonel çözümlerdir. Tour paketinde MMI navigasyon plus, MMI touch’a (dokunmatik MMI) bağlıdır. Standart Sürücü Bilgi Sistemi hâlihazırda, sürüş davranışını analiz eden ve ipuçları, sürücünün audi kiralama ankara konsantrasyon kaybı yaşadığını gösterdiğinde sürücüyü audi q7 kiralama ankara uyaran fren tavsiyesini içerir.

Diğer standart imkânlar arasında, çalıştırma asistanı, hız audi q5 kiralama ankara sabitleme, uyarlanabilir hız sınırlama tertibatı, park yardımı ve Audi Pre sense temel ve Audi pre sense şehir adlı güvenlik sistemleri sayılabilir. Buna, neredeyse otomatik olarak yeni Audi Q7’yi paralel ve dik park yerleri ve audi q5 araba kiralama emircanrentacar.com ayrıca paralel park yerlerinden çıkmak için on iki ultrasonik sensörü kullanarak yöneten park destek sistemi (kiralık audi q7 ankara ayrı olarak da alınabilir) dâhildir. Ayrıca paket, çevredeki kameraları da içerir. Ön ve arkanın 180 derecelik görüntüleriyle sanal bir üstten görüntü dâhil olmak üzere MMI monitörü, otomobilin direkt çevresinden farklı görüntüleri gösterir. Net olmayan çıkışlarda ve ayrıca geriden yol bulmaya çalışırken kavşak audi q7 kiralama ankara asistanlarıyla birlikte fayda sağlar.

Bmw X5 Kiralamak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir