Audi A5 Kiralama Ankara | Kiralık Audi A5

audi a5 kiralama
audi a5 kiralama

AUDİ A5 KİRALAMA ANKARA, Audi tarafından 2007 yılından bu yana üretilen bir kompakt lüks otomobil modelidir. Araç, Audi A4’ün coupe, cabriolet ve “Sportback” hatchback modellerini kapsamaktadır. MLB platformuna sahip olup ilk nesil A5 (Type 8T), B8 ailesinin ankara oto kiralama emircanrentacar.com bir üyesidir ve 2016 yılında tanıtılan ikinci nesli ise B9 ailesi audi a5 kiralama üzerine kurulmuştur.

audi a5 kiralama ankara
audi a5 kiralama ankara

Kiralık Audi A5 Yeni A5 Sportback, Coupé’nin tasarımıyla Avant’ın işlevselliğini birleştirir. Omuz çizgisinin karakteristik dalga a5 kiralama ankara formuyla birlikte güçlü bir şekilde akan dış çizgileri, araca tam anlamıyla estetik bir zarafet kazandırır. Beş kapılı model, ankara kiralık araç dış gövdenin havaalanı transfer trdriver.com altında yatan, yeni geliştirilen şasisi, güçlü aktarma organlarının yanı sıra, audi a5 kiralama ankara yenilikçi bilgi-eğlence çözümleriyle de hayran bırakıyor.

a5 kiralama
a5 kiralama

Audi A5 Kiralama Fiyatları Araç oluşturmaya başlamadan önce bilgi alın ve tamamen kişiselleştirilen modeliniz için değerli önerilerden yararlanın. Tüm görselleri tek tek veya birlikte indirebilirsiniz.A5 Sportback tasarımı hayata geçirildikten yedi audi a5 kiralama fiyatları yıl ankara otomobil kiralama sonra yeni versiyonuyla satışa sunulmaya hazır. 4.733 milimetrelik uzunluğu, 2.824 milimetrelik dingil mesafesi,1.843 milimetrelik genişliği ve 1.386 milimetrelik yüksekliğiyle yeni model, sportif orantılar sunuyor. Aracın ağırlığı toplamda 85 kg kadar azaltıdı ve artık audi a5 kiralama sürücü hariç 1.470 kg. Bagaj bölümü, sınıfının ankarada audi a5 kiralamak istiyorum en iyilerinden biri: Arka koltuk katlandığında kapasite 1.300 litreyi buluyor.

kiralık audi a5
kiralık audi a5

Audi A5 Kiralama Audi’nizin iç mekânı size özel bir alan sağlıyor. Ayrıcalıklı konfor hem ön hem de arka koltuklarda fark ediliyor otomobil kiralık emircan ki bu konfor, yüksek kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle elde ediliyor. İster kumaş veya deri kaplı ve emircanrentacar araba sağlam yan destekli spor koltukları seçin ister baklava dikişli S spor koltukları tercih edin, audi a5 kiralama burada kendinizi kesinlikle evinizde hissedeceksiniz.

a5 kiralama ankara
a5 kiralama ankara

A5 Kiralama Sportiflik ve zarafet. Audi A5 Coupé, standartları belirliyor. Tasarımı modernize kiralık arabalar emircan rent a car edildi ve daha da geliştirildi. Teknik olarak, Sport Coupé, son teknoloji ürünü bir araçtır: Yeni gövdeye ek olarak Audi A5, bütünüyle yeni şasisi, yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence donanımı ve audi a5 kiralama sürücü destek sistemleriyle etkileyicidir.

Kiralık A5 Yeni Audi A5, zarafet ve görkemi, dinamizm ve gücün yanı sıra, yüksek kiralık a5 teknoloji ve sürüş keyfiyle birleştiriyor. Coupé, ileri doğru coşkulu bir atılımın teknoloji aracılığıyla Güney Tirol Alpleri’nde nasıl forma kavuşturulduğunu ve etkileyici tarzı audi a5 kiralama ankara dağlarda nerede bulabileceğinizi gösteriyor. Dört halkalı marka, Audi A5 ile 2007’de gerçek bir tasarımcı ürünü yarattı. Şimdi ise ikinci nesil daha rafine, a5 kiralama ankara daha da yeni bir görünümle çıkış yapıyor. Merkezî tasarım ögesi, dalga audi a5 kiralama formundaki üç boyutlu omuz çizgisidir.

Kaynak: AUDİ

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir