Volkswagen scirocco kiralama Ankara | Kiralık scirocco

Volkswagen Scirocco Kiralama Ankara için bir dakikalık saygı duruşu. Alman otomobil üreticisi sportif coupe’nin emekliye ayrıldığını duyurdu. Volkswagen, web sitesi aracılığı ile yaptığı açıklamada model için sipariş almayı durdurduğunu ancak stoktaki modellerin bir kiralık volkswagen scirocco ankara süre daha satılacağını ifade etti. Elbette otomobiller halihazırda üretilmiş oldukları için üzerlerinde herhangi bir düzenleme yapılamayacak. Yaklaşık on yıldır araba kiralama emircan rent a car piyasada yer alan iki kapılı otomobil satış anlamında çok başarılı değildi. Kimileri için volkswagen scirocco kiralama ankara bunca yıldır piyasada kalabilmesi bile şaşırtıcıydı.

volkswagen scirocco kiralama
volkswagen scirocco kiralama

Beşinci nesil Golf ile aynı kiralık volkswagen scirocco ankara PQ35 platformuna dayanan Scirocco yaşlanan bir model olsa da dış tasarımı zamanın ilerisinde olduğu için bunu hiç hissettirmedi. Bunun yanı sıra 1981 ve 1992 yılları arasında satılan selefinin daha fazla karaktere sahip olduğunu düşünenler de az değildi. Otomobilin “bir halefi gelir mi” diye çok fazla heyecanlanmayın. Çünkü Volkswagen’in yakın bir zamanda ön kiralık volkswagen scirocco ankara tekerlekten çekişli bir coupe sunması çok olası değil. Ancak volkswagen scirocco kiralama ankara Volkswagen Grubu’nun elektriklenme planı kapsamında gelecekte “Scirocco” isminin bir EV olarak dönmesi mümkün.

scirocco kiralama
scirocco kiralama

VW’nin Ar-Ge direktörü Frank Welsch, scirocco kiralama ankara birkaç ay önce firmanın yaklaşmakta olan MEB platformunu kullanan küçük bir coupe biçiminde “harika ve eğlenceli bir otomobil” için planları olduğunu açıklamıştı. “Duygusal bir konsept” üzerinde çalışmalara ankara araç kiralama zaten başlandı ancak bir üretim modeli hala uzakta: “Böyle bir otomobil yapacağımız konusunda net değiliz.” Söylentilere bakılacak olursa sıfır emisyonlu Scirocco, kiralık volkswagen scirocco ankara 170 bg’den 300 bg’ye kadar değişen elektrikli volkswagen scirocco kiralama ankara motor seçenekleri ile gelecek. Yelpazenin üstünde yer alacak model dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olacak.

kiralık volkswagen scirocco
kiralık volkswagen scirocco

İçten yanmalı motora sahip yeni bir kiralık scirocco ankara için de planlar vardı ancak Dieselgate skandalından sonra VW önceliklerine bir göz atmak zorunda kaldı ve yeni model ile ilgili planlar rafa kaldırıldı. Geçtiğimiz yıl ipi çekilen Scirocco, Volkswagen’in kiralık volkswagen scirocco ankara serisinde önemli bir boşluk bıraktı. Şimdilik şirket nezdinde otomobilin yerini dolduracak modele dair herhangi bir açıklama gelmedi. Elbette, düşük satışları nedeniyle Scirocco’nun üretiminin sonlandırılması volkswagen scirocco kiralama ankara kimse için sürpriz olmadı. Her ne kadar çekici bir görünüme sahip olsa da, otomobil platformunu 14 yaşındaki Golf Mk5 ile paylaşıyordu.

kiralık scirocco
kiralık scirocco

Ancak Volkswagen yeni modüler volkswagen scirocco kiralama platformu ile aracın yeni jenerasyonunu hayata geçirmeyi düşünebilir. Spor otomobil segmentine olan talebin gün geçtikçe azaldığı düşünülecek olursa bu bir hayli zor ancak hayal ederken hayatın kiralık volkswagen scirocco ankara gerçeklerini hesaba katmak zorunda değiliz. Bize sorarsanız, Volkswagen bugün bir Scirocco halefi üretmeye karar verse, şirketten fotoğraftaki tasarım yorumuna benzer bir volkswagen scirocco kiralama ankara şeyler gelirdi.

Luis Carlos Moreno adlı bir tasarım kiralık volkswagen scirocco yorumcusu tarafından paylaşılan yeni jenerasyon Scirocco, panoramik tavanı, sportif koltukları ve bazı noktalarında dikkat çeken krom dokunuşları ile geliyor. Ayrıca köklerine sadık kalan otomobil geniş kiralık volkswagen scirocco ankara kalçalara ve yere yakın bir duruşa sahip. Ancak dediğimiz gibi Volkswagen’in yeni bir Scirocco modeli sunması oldukça zor. Bunun nedenlerini de üç başlıkta sıralayabiliriz: spor otomobiller volkswagen scirocco kiralama ankara artık popüler değil, müşteriler daha fazla SUV istiyor ve marka dikkatini elektrifikasyona yöneltmiş durumda.

VW’in C Segmenti Sportif HB modeli Scirocco’nun ani scirocco kiralama bir kararla artık üretilmeyeceği VW tarafından resmi olarak geçtiğimiz günlerde açıklandı. Ayrıca Scirocco’nun yanına VW Grubu bünyesinde yer alan Audi’nin de, yine bir C segmenti modeli A3’ün 3 kapılı HB kiralık volkswagen scirocco ankara modelini artık üretmeyeceği eklendi. Hatırlanacak olursa geçtiğimiz yıl da VW Beetle için benzer bir karar alınmıştı ve bu modelin üretimi volkswagen scirocco kiralama ankara sürpriz bir şekilde sonlandırılmıştı.

Açıkçası Scirocco modelinin artık üretilmeyecek olması kiralık scirocco birçok kişide şaşkınlığa neden oldu ve bunun nedenlerini takipçilerimiz bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak sormaya devam ediyorlar. Açıkçası konu hakkında bir haber yapmamıştık ancak nedenleri kiralık volkswagen scirocco ankara konusunda bir haber yapmayı uygun gördük. Bu doğrultuda da Scirocco’nun artık neden üretilmeyeceğini 3 farklı volkswagen scirocco kiralama ankara neden ile listeleyeceğiz.

SUV ve Crossover araçlar, özellikle ankara scirocco kiralama sportif HB ve 3 kapılı HB araçlara olan ilgiyi son yıllarda ciddi şekilde azalttı. Öyle ki bu tip araçlar nedeniyle Sedan kasa tipindeki araçların bile satışlarında azalma meydana geldiği bu konuda araştırmalar yapan istatistik kiralık volkswagen scirocco ankara firmaları tarafından belirtiliyor. Diğer otomobil markalarında olduğu gibi VW de SUV/Crossover tipindeki araçlara büyük önem veriyor ve markanın son zamanlarda konsept olarak tanıttığı volkswagen scirocco kiralama ankara modellerde ağırlık bu tip araçlarda diyebiliriz.
VW T-Roc Türkiye fiyat analizi için tıklayınız.

İşte bu doğrultuda yakın bir zaman önce ankara kiralık scirocco C Segmenti ölçülere yakın ve B Segmenti ölçülerinin üstünde yer alan VW T-Roc modeli tanıtılmıştı. Bu araç her ne kadar B Segmentinde yer alsa da, C Segmenti HB araçlardan geniş araba kiralama ankara emircanrentacar.com olması nedeniyle özellikle C Segmenti HB modellere rakip olabilecek bir iç genişliğe sahip olmasıyla öne çıkıyor. Benzer bir şekilde, T-Roc’un aynı sınıfta yer alan rakibi Toyota C-HR de bu konuda oldukça başarılı olmuştu ve C Segmenti HB araç kiralık volkswagen scirocco ankara tercih edecekleri kendine çekmişti. VW T-Roc’un 1819mm genişlik ölçüsünün de bir üst segmentte yer alan VW Golf’ten 29mm daha fazla olduğu düşünüldüğünde, birçok kişinin aynı fiyatlara sahip C Segmenti HB modeller yerine daha geniş ölçülere sahip B Segmenti Crossover modelleri tercih etmemesi için bir neden volkswagen scirocco kiralama ankara bulunmuyor gibi görünüyor.

Kaynak: VOLKSWAGEN SCİROCCO

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir