Porsche cayman kiralama Ankara | Kiralık porsche cayman 718

1958 ve 1962 yılları arasında porsche cayman kiralama ankara ilk defa üretilen 718 kodlu Porsche modelleri günümüzde markanın giriş modelleri olan Boxster ve Cayman’nın isimlerinin başına geldi ve 718 Cayman ve 718 Boxster oldular… İki modelde PORSCHE CAYMAN KİRALAMA de kullanılan turbo beslemeli 2.0 litre hacimli 4 silindirli motorlar 300 HP güç üretiyor. Motorlar, PDK’li ve tercihe bağlı Spor Krono Paketiyle donatılmış her iki kiralık cayman emircanrentacar modeli de sıfırdan 100 km/saat hıza 4,7 saniyede ulaştırıyor.

porsche cayman kiralama
porsche cayman kiralama

718 Boxster, sürüş dinamikleri açısından porsche cayaman 718 kiralama ankara ağabeyi orijinal 718’in izinden gidiyor. Otomobilin ayarlanan şasisi, viraj performansını artırıyor. Elektromekanik fren sistemi de 718 Boxster’i hem pistlerde hem de gündelik trafikte çok daha kolay fren yapılabilir ve çok daha çevik hale getiriyor. 718 Boxster porsche cayman kiralama ankara modeli, Boxster S ve Boxster GTS versiyonlarıyla satın alınabiliyor.

kiralık porsche cayman
kiralık porsche cayman

718 Cayman ise, teknolojinin yanı sıra tasarım kiralık porsche cayman ankara açısından da geniş kapsamlı gelişmelere sahip. Önde ve yanlardaki belirgin hava girişleri otomobile dinamik bir görünüm sağlarken, sivri burnu da atletik bir hava katıyor. Ayrıca bu hava girişleri önden alınan rüzgarı yere basma kuvvetine çeviriyor. Daha geniş olan soğutma hava girişleri ve entegre LED gündüz ışıklarına sahip bi-xenon farların tasarımları, 718 Cayman’ın ön bölümünü tamamlıyor. Dört noktalı porsche cayman kiralama ankara gündüz farları olan LED farlar opsiyon olarak sunuluyor.

porsche cayman kiralama ankara
porsche cayman kiralama ankara

Hem 718 Boxster’da hem cayman kiralama ankara de 718 Cayman’da, sürücüleri, 718 kokpitte kontrol paneli gibi öğelerle geliştirilen alışılmış Porsche iç ortamı bekliyor. Porsche İletişim Yönetimi (PCM), iki modelde de, Connect modülü, akıllı telefonlar için USB girişi, Apple CarPlay ve Porsche Car Connect gibi özel eklentiler içeriyor. Porsche’nin, 1958-1962 yılları arasında ürettiği Porsche 718’den esinlenerek 718 Cayman ve 718 Boxster isimlerini alan spor porsche cayman kiralama ankara modellerini tanıttı.

kiralık porsche cayman ankara
kiralık porsche cayman ankara

İki modelde de kullanılan turboşarjlı 2.0 litre kiralık porsche cayman hacimli 4 silindirli motorlar 300 beygir güç üretiyor. Söz konusu motorla iki Porsche modeli de 100 km/s hıza 4,7 saniyede ulaşıyor. 718 Boxster, sürüş dinamikleri açısından orijinal 718’in izinden gidiyor. Otomobilin oto kiralama emircan rent a car ayarlanan şasisi, viraj performansını artırıyor. Elektromekanik fren sistemi de 718 Boxster’i hem pistlerde hem de 7 24 araç kiralama ankara gündelik trafikte daha kolay fren yapılabilir ve daha çevik hale getiriyor. 718 Boxster modeli, porsche cayman kiralama ankara Boxster S ve Boxster GTS versiyonları ile satın alınabiliyor.

cayman kiralama
cayman kiralama

718 Cayman ise, teknolojinin yanı sıra tasarım cayman kiralama açısından da geniş kapsamlı gelişmeler gösteriyor. Önde ve yanlardaki belirgin hava girişleri otomobile dinamik bir görünüm sağlarken, sivri burnu da atletik bir hava katıyor. Daha geniş olan soğutma hava araba kiralama ankara emircanrentacar.com girişleri ve entegre LED gündüz ışıklarına sahip bi-xenon farların tasarımları, 718 Cayman’ın ön bölümünü tamamlıyor. Dört noktalı gündüz farları olan LED farlar opsiyon porsche cayman kiralama ankara olarak sunuluyor.

ankara cayman kiralama
ankara cayman kiralama

Hem 718 Boxster’da hem de 718 Cayman’da, kiralık cayman fiyatları sürücüleri, 718 kokpitte kontrol paneli gibi öğelerle geliştirilen alışılmış Porsche iç ortamı bekliyor. Porsche İletişim Yönetimi (PCM), iki modelde de, Connect modülü, akıllı telefonlar için USB girişi, Apple CarPlay ve Porsche Car Connect gibi eklentiler içeriyor. Türkiye’de 718 modelleri 114.500 eurodan başlayan fiyatlarla porsche cayman kiralama ankara satın alınabiliyor.

Kaynak: PORSCHE CAYMAN

Bir önceki yazımız olan Peugeot 301 kiralama Ankara | Kiralık peugeot 301 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir