oto kiralama

OTO KİRALAMA HİZMETLERİ İLE SİZLERLEYİZ...

Yaz aylarının gelmesiyle ülkemizde turizm sezonu başladı. Hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin tatil bölgelerine gitmesiyle birlikte araç kiralama sektöründe de hareketlilik başladı. Sektörün yaz aylarında yaşadığı yoğunluktan dolayı araç kiralamak isteyecek kişilerin önceden rezervasyon yaptırmaları çok önemli çünkü araca ihtiyaç duyacağınız tarih yaklaştıkça sizin istediğiniz özelliklerdeki aracı bulamamanız mümkün.

Hatta çoğu araç kiralama firması yaz ayının başında araçlarının 3-4 aylık dönemlerini dolduruyorlar ve yazın hiç araç bulmak mümkün olmuyor. Ayrıca tatile gitmek için ya da gittiğiniz tatil bölgesinde araç kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız süre de çok önemli. Çünkü genelde bu tür durumlarda 8 - 10 gün arası aracı kiralamanız gerekebiliyor.

Gelen turist sayısına göre bu yazın araç kiralama sektörü için parlak bir dönem olacağa benziyor.Oto Kiralama Ödemeleri

Bir oto kiralama düşünüyorsanız ödeme konusunda kesinlikle dikkatli olmanızı size öneririz çünkü bir çok oto kiralam şirketi müşterilerinden boş senetler almaktadır ve bunu uzunca bir süre muhafaza etmektedirler.Kurumsal hiç bir firma bu şekilde çalışmamalı;tabi ki ciddi kiralık oto şirketleri bunu alırken arabaya görünmeyen verilecek hasarları ,araçdan alınabilecek malzemeleri ve daha sonra ortaya çıkacak trafik kazalrını düşünerek kendilerini garantiye almaya çalışmaktadırlar.Ama sonuçta kiralık oto şirketleri ve müşteri saglam bir sözleşem illede bunu haledebilirler.Önemli olan 2 tarafında iyi niyeti diye düşünüyoruz.

ucuz oto kiralama şirketleri

Firmamız ucuz oto kiralama şirketleri arasında 2000 yılların başından beri yerini almıştır.Üstün hizmet anlayışı kaliteli şöförleri son model araçları ile istanbul ana merkez olmak üzere izmir,bursa,antalya gibi ana metroplerde sizlere hizmet vermektedir. Oto kiralama sektörünün yıllardır degişmez yıldızı olan firmamız kiralık oto hizmetinde full kasko anlayışı ile hizmet vermektedir.Sizlerde tercihniz kaliteden yana kulanmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz.

DİĞER ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Havaalanı Transfer
Ankara Havaalanı transfer

Esenboğa Havaalanı transfer hizmetleri ile Transfer hizmetlerine başlayan Emircan rent a car sizlere kampanyalı seçenekleri ile araç kiralama ve Ankara'da Havaalanı transfer konusunda hizmet vermeye devam ediyor.Havaalanı Transfer sitemiz için Tıklayınız..


Limuzin Kiralama

Limuzin Kiralama Ankara

En Çok Gelin Arabası olarak tercih edilen Limuzin araçlarımla Özel davet,Fuar,konferas ve Toplantılarınız da misafirlerinizi ağırlamak istemezmisiniz ? Bakımlı Limuzin Marka araçlarımız ile Ankara da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralama

Tur konusunda deneyimli firmamız sizlere gezi veya seyahatlerinizde hizmet vermeye devam ediyor. Otobüs Kiralama sektöründe de tanınmış olan firmamız sizlere Son model otobüslerini sunarak hizmette sınır tanımadığınız kanıtlıyor.Filo Kiralama

Filo Kiralama


Uzun süreli araç kiralama'nın herkez için karlı bir çözüm olduğu herkez tarafından bilinmektedir.Araçların çabuk değer kaybetmesi bunun nedeni olarak gösterilebir.Sizlere son model olan araçlarımızı filo kiralama konusunda bir kez daha düşünmenizi teklif ediyoruz.
Şimdi Sıra sizde !


Mini Cooper Kiralama Ankara
Mini Cooper Kiralama


En Çok bayanların tercih ettiği bir araç olan Mini Cooper konforu ve küçük olması ile uzun zamndır dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Bu Yaz sezonu birçok müşterilerimizin bu aracı gelin arabası olarak kullanması da konforu ve rahatlığını sanki kanıtlar gibi ya sizce !


oto kiralama iletişim