Otobüs Kiralama Ankara | Minibüs Kiralama | Kiralık 8+1 ve 9+1

Otobüs Kiralama Ankara

minibüs kiralama ankara
minibüs kiralama ankara

Danışman ekibimizin otobüs kiralama ankara sektöründe deneyimli oluşunun getirdiği artılarla ve sürekli aldıkları eğitimler ile müşterilerimizin isteklerinin tam olarak ne istediklerini anlayip daha dogrusu isteklerini kendilerinden daha once tahmin edebilecek kabiliyete sahiptirler.

Otobüs kiralama sektöründe öncü, Turkiye’nin lider kuruluşunda uzman ellerde olacaksınız. Eğer bir Tur gezisi için bir otobüse ihtiyacınız olursa, havaalanı transferiniz için bir minibüs kiralama ihtiyacınız olursa veya yurtdışından gelen misafirlerinize şehri gezdirmek için kiralık otobüs ihtiyacı duyduğunuzda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin en düşük fiyatı vermeyi garanti ederiz. Nereye seyahat edecek olursanız olun otobüs kiralama ankara konusunda uzman firmamızın tüm personeli size kiralanacak otobusün tüm yönlerini, kaç kişi taşıyacak ve size ne kadar büyük ya da küçük bütçe lazım ve mevcut seçeneklerinin her birini sizinle görüşmek, tartışmak ve fikirlerini sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

minibüs kiralama
minibüs kiralama

20 yılı aşkın tecrübemiz ile kurumsal ve özel müşterilerimizin ulaşımını sağlamak, seyahat acentelerinin, tüm Türkiye çapında gerçekleşen kongre, toplantı, seminer organizasyonlarının hizmetlerini sağlamak, şehir içi, yurtiçi  gezi ve seyahatlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Otobüs Kiralama alanında faaliyet göstermekteyiz.

%100 memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirdiğimiz seyahatlerimizde müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak ve müşterilerimizi firmamızdan almış olduğu ankara otobüs kiralama hizmetinden maksimum seviyede faydalandırmak amacıyla titizlikle çalışmaktayız. Kiralık Otobüs alanında her zaman öncü rol oynayarak, yapmış olduğumuz satın almalarda filomuzu her zaman en güvenilir ve en yeni araçlarla dinamik tutmayı başardık. Dolayısıyla müşterilerimizin en konforlu ve en güvenilir seyahati satın almalarını sağladık.

Minibüs Kiralama Ankara

otobüs kiralama ankara
otobüs kiralama ankara

Minibüs Kiralama artık çok kolay , 10 kişilik araç kiralama veya 9 kişilik araç kiralama şoförlü veya şoförsüz olarak Mercedes vito, Volkswagen caravella, Mercedes sprinter ve alternatif 7 koltuk ile Nissan x-trail, dacia logy marka araçlar ile hizmet veren emircanrentacar.com 7/24 online rezervasyon sistemi ile 2006 yılından bugüne hizmetinizdedir. Kiralık Minibüs için online formu doldurarak aracınızı istediğiniz lokasyonda teslimalabilirsiniz. Kalabalık ailelerin tatil programlarının vazgeçilmez araçları emircan rent a car firmasının filosunda yer almaktadır.

Vip Minibüs Kiralama Ankara servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz gezilerinizi Ankara VIP Minibüs kiralama seçeneğimiz ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Emircan rent a car VIP Minibüs Kiralama Ankara servisinde özel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter…

Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyahat aracına dönüştürülmüştür. 8+1 Deri döşeme, özel klima sistemi, Playstation 3, Apple İpad, çay/kahve makinası, özel kasa, led tv, internet erişimi, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Ayrıca Kamyon Kiralama, Çekici Kiralama, Otobüs Kiralama, Minibüs Kiralama, Sedan, Arazi, Spor Araç, Uçak ve Helikopter hizmetlerimizde vardır.

Minibüs Kiralama Ankara

Otobüs Kiralama Ankara