Ford mustang kiralama Ankara | Kiralık ford mustang

Ford Mustang Kiralama Ankara ruhunu modern bir gövdede hayata emircan rent a car ankara geçiren Fastback’in uzun mustang kiralama ankara gövdesi sürtünme kuvvetini azaltacak şekilde aşağı doğru uzanıyor. Böylece aracın havayı keserek ilerlemesine yardımcı oluyor. Ön difüzörler yol tutuş kuvvetini artırarak Ford Mustang’in olağanüstü performansını bizzat deneyimlemenizi sağlıyor. Özel ön ve arka far tasarımlarının ankara ford mustang kiralama yanı sıra özgün detayları, aracın kimliği konusunda hiçbir kuşku bırakmıyor. Ford Mustang sahip olduğu gelişmiş teknolojileri ile sürüş keyfini en üst ford mustang kiralama ankara seviyede hissetmenizi sağlıyor.

ford mustang kiralama
ford mustang kiralama

Ford Baş Tasarımcısı kiralık ford mustang ankara Joel Piaskowski tarafından “mermi” olarak tanımlanan Ford Mustang Convertible, sürüş özgürlüğünün emsalsiz bir ifadesi. Her açıdan mükemmel tasarıma sahip aracın çevresini saran gövde hattı, açılır tavanı mustang kiralama belirginleştiriyor. Yepyeni katlama mekanizması sayesinde tavanı birkaç saniye içerisinde gövdenin derinliklerine kıvrılarak aracın modern görünümünü ve aerodinamiğini muhafaza ediyor. Üstü ister açık ister kapalı olsun, Ford Mustang ile gittiğiniz her yerde ford mustang kiralama ankara kalıcı bir iz bırakacağınızdan şüphe yok.

kiralık ford mustang
kiralık ford mustang

Ford Mustang’in direksiyonuna ford mustang kiralama geçtiğinizde aracın yol tutuşu konusunda tam bir hakimiyete sahip olursunuz. Tek tuşla dört sürüş modundan birini seçebilirsiniz: Normal, Spor, Arazi, Kar/Islak. Seçilen sürüş moduna göre, vites geçiş mustang kiralama noktası (otomatik vitesli modellerde), direksiyon hassasiyeti ve çekiş kontrol sistemi ayarlanır. Ford Mustang’in son derece hassas şekilde ayarlanmış ön süspansiyon sistemi aylık araç kiralama multilink arka aksı ile birlikte birinci sınıf sürüş konforu, dinamik yol tutuş ve mükemmel ford mustang kiralama ankara sürüş deneyimi sunar.

mustang kiralama
mustang kiralama

SYNC sisteminin en gelişmiş versiyonu kiralık ford mustang olan SYNC 3; geliştirilmiş sesli komutları, yeni eklenen özellikleri, hızlı ve kolay kullanımı ile müziğin, sıcaklığın, navigasyon sisteminin kontrolünde beklentilerin çok üzerinde kolaylık sağlıyor. SYNC 3’ün yenilenmiş dokunmatik ekran tasarımı kullanımı kolaylaştırıyor. 8” dokunmatik ekran, SYNC 3 ile akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizde bulunan sürükle bırak fonksiyonunu navigasyon mustang kiralama alanında dahi kullanmanıza olanak sağlıyor. SYNC 3 aynı zamanda ford mustang kiralama ankara Applink, Apple’s CarPlay ve Android Auto ile bağlanarak telefonunuzdaki bazı özelliklerin araç ekranına aktarılmasına olanak tanıyor.

kiralık mustang
kiralık mustang

Yüksek performans, hassas yol tutuşu ve son derece mustang kiralama ankara uyumlu direksiyon sistemi ile tamamlanır. Akıllı teknoloji sayesinde direksiyon başında geçirdiğiniz her an diğerinden çok daha keyiflidir. Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS), otomatik mustang kiralama emircanrentacar.com olarak hızınıza ve koşullara uyum sağlar. Düşük hızlarda seyrederken, sistem ford mustang kiralama ankara direksiyonu hafifleterek manevra yeteneğini artırır. Daha fazla hakimiyet gerektiren yüksek hızlarda ise direksiyonu sertleştirir.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında kiralık mustang ankara aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken mustang kiralama emircan rent a car size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Elektronik Denge Programı (ESP), araç üzerinde daha fazla hakimiyet ford mustang kiralama ankara sağlamak ve güvenliğinize yardımcı olmak amacıyla geliştirilen bir dizi teknolojiyi içerir.

Örneğin, ayrı ayrı her tekerleğin hızı, aracın açısı ve mustang kiralama yönü ile direksiyon açısı sensörlerle sürekli olarak izlenir. Önünüzdeki bir engelden kaçmak için sağa veya sola doğru keskin bir dönüş yapmanız gerektiğinde, ESP her tekerleğin fren gücünü hassasiyetle mustang kiralama dengeler ve aynı zamanda motorun gücünü azaltabilir. Böylece direksiyon sisteminin yetersiz veya aşırı tepki vermesinin önlenmesine, aracınızın daha dengeli ve kontrollü bir şekilde seyretmesine yardımcı olur. ESP ve Çekiş Kontrol Sistemi ayrıca ıslak veya ford mustang kiralama ankara buzlu yol şartlarında patinaj riskini azaltabilir.

Kaynak: FORD MUSTANG

Bir önceki yazımız olan Bmw i8 kiralama Ankara | Kiralık bmw i3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir