Bmw 6.30 kiralama Ankara | Kiralık 6.35 | 6.40 | 6.45 | 6.50

bmw 6.30 kiralama
bmw 6.30 kiralama

Daha uzun bmw 6.30 kiralama ankara bir siluet, özgün tekerlek muhafazaları ve karakter çizgileri, oto kiralama ankara krom çerçeveler ile BMW 6 Serisi Gran Coupé, sahip olduğu zarafeti, ayrıcalığı ve ruhu korkusuzca sergiliyor. Kokpit, bmw 6.30 kiralama özenle seçilmiş malzemelerle seçkin bir görünüm sunuyor. İncelikle yapılandırılmış deri ve ergonomik göstergelerin yanı sıra BMW Individual imzalı özel donanım, otomobili tamamen benzersiz kılıyor. Otomobil, 4+1 oturma düzeni ile kısa yolculuklarda beş yolcu kapasitesine sahip. BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip, ödüllü BMW Twinpower Turbo motorların araba kiralama ankara emircanrentacar.com gücünden sonuna kadar yararlanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kapsamlı kamera ve destek sistemleri, her türlü sürüş için ilave destek sağlar. Böylece, sürücüye konforlu bir ortamda sınırsız sürüş ankara bmw 6.30 kiralama keyfinin tadını çıkarmak kalır.

bmw 5.35 kiralama
bmw 5.35 kiralama

Ön kısımdan bmw 6.35 kiralama ankara başlayan geniş, karakteristik çizgi, uzatılmış motor bölümü kapağı boyunca uzanarak cam sileceklerine ulaşır ve daha sonra tavandan güçlü arka kısma kadar ilerler. Yan tarafta zarifçe uzanan karakter çizgisi, etkileyici ışık ve gölge oyunları bmw 6.30 kiralama yaparak BMW 6 Serisi Gran Coupé’nin ayrıcalıklı ve dinamik zerafetini vurgular. BMW 6 Serisi Gran Coupé, sportif zerafet özelliğinin çok daha özel bir araç kiralama kampanya  yorumunu oluşturma hedefine odaklıdır. Bu durum iç tasarıma da yansıtılmıştır. Uzun çizgiler ve şık yüzeyler ayrıcalıklı bir ferahlık hissi yaratır. BMW Individual Beyaz Dişbudak ahşap kaplama veya BMW Individual Amaro Kahverengisi bmw 6.35 kiralama tamamen deri kaplama bu ayrıcalıklı karakteri tamamlar.

bmw 6.40 kiralama
bmw 6.40 kiralama

BMW 640d xDrive‘ın bmw 6.40 kiralama ankara kusursuz gücü, BMW 6 Serisi Coupé’yi asfalt yolda harekete geçiren dinamiklerin temelini oluşturur. 100 km/sa hıza yalnızca 5,2 saniyede ulaşan motoru harekete geçirmek için gaz pedalına hafifçe dokunmanız yeterlidir. Ayrıca, bmw 6.30 kiralama kusursuz 313 bg güç ve azami 630Nm tork ile etkileyici düzeyde yakıt tüketimi sağlar. Hem uzun hem de kısa yolculuklarda BMW 6 Serisi Cabrio, üstün kiralık bmw 6.40 ankara konfor, benzersiz dinamikler ve gelişmiş verimlilik sunuyor. Bu başarıda elbette BMW EfficientDynamics imzalı BMW Twinpower Turbo Motorlar büyük rol oynuyor. Design Pure Experience, Design Pure Excellence ya da M Sport Paket gibi donanım versiyonları, BMW 6 Serisi Cabrio’nun farklı yüzlerini dilediğiniz şekilde ön plana çıkarabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca, BMW Head-Up Display ya da Sürüş Asistanı Plus gibi BMW ConncectedDrive yenilikleri de buna ekleniyor 20 inç, Çok kollu, stil 616 hafif alaşım jantların da yer aldığı geniş jant yelpazesinden yapacağınız seçimle, otomobilinizde bmw 6.40 kiralama sportif, zarif ve çarpıcı dokunuşlar elde edebilirsiniz.

bmw 6.45 kiralama
bmw 6.45 kiralama

BMW 6 Serisi Cabrio’nun bmw 6.45 kiralama ankara tüm yüzeyleri çevikliği, benzersiz hava akışını ve ileri doğru hamle yapan duruşunu vurgular. Standart olarak sunulan LED farlar ve hava girişlerinin üzerindeki gündüz farlarının yanı sıra, öne doğru uzanan böbrek ızgaraların bmw 6.30 kiralama karakteristik yapısı unutulmaz bir ön görünüm sunar. Şık, sportif dış tasarım BMW 6 Serisi Cabrio’nun içinde de kesintisiz olarak devam eder. Design Pure Experience paketinde kiralık bmw 6.30 ankara bulunan gelişmiş, Konyak/Siyah içeriğiyle yumuşak, özel ‘Nappa’ deri, üstün kalite ‘Fineline’ kahverengi ahşap kaplamalar ve geniş boyutlu yüzeyler bmw 6.45 kiralama ferah, benzersiz bir iç tasarım sunar.

6 silindirli dizel motorun bmw 6.50 kiralama ankara tüm gücünün BMW 6 Serisi Cabrio’yu sürmeyi gerçek bir deneyim haline getirmesi için gaz pedalına hafifçe dokunmak yeterlidir. BMW 640d xDrive düşük yakıt tüketimi değerlerine de sahiptir. 6 silindirli dizel motor 100 bmw 6.30 kiralama kilometrede yalnızca 6,5 ile 5,1 litre arasında bir yakıt tüketimine ve 171 ile 136 gr/km arasında CO2 emisyonuna sahiptir. Motor 313 bg olağanüstü bir güç ve 630 Nm bmw 6.50 kiralama maksimum tork üretirken, 0’dan 100km/sa hıza yalnızca 5,3 saniyede erişir.

Tutkuyu rakamlarla kiralık bmw 6.30 ankara ifade edebilirsiniz. Ancak 0’dan 100km/sa’te 4,2 saniyede hızlanma ve 560bg gibi rakamlar BMW M6 Coupé’nin büyüleyici değerlerinin yalnızca bir kısmıdır. Aerodinamik olarak optimize edilmiş gövdesi daha ilk bakışta M mühendislerinin başarısını yansıtır. Güçlü duruşuyla bu spor otomobilin motor sporları genlerini sergiler. Bu durum kokpite de yansıtılmıştır. İsteğe bağlı olarak BMW Individual Koleksiyonundan ayrıcalıklı bmw 6.30 kiralama malzemeler içeren kokpit en ince detayına kadar sportifliğini gözler önüne serer. Tüm bu özellikleriyle BMW M6 Coupé etkileyici bir mühendislik çalışmasının önde gelen örneğidir. Aynı durum M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor için de geçerlidir. Aktif M Diferansiyel ve yüksek hassasiyetli M süspansiyon gibi teknolojilerle bu motor mükemmel hale getirilmiştir. Opsiyonel Yarış paketiyle birlikte BMW M6 Coupé yarış pistlerinin havasını daha da yansıtır. 575bg’ye yükseltilen güç çıkışı ve çok sayıda diğer detaylarla optimize edilen sürüş dinamikleri ile sınırları bmw 6.30 kiralama ankara zorlamak artık çok daha çekici.

Kaynak: BMW

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir