Bmw 5.20 kiralama Ankara | Kiralık 5.30 | 5.25 | 5.35 fiyatları

bmw 5.20 kiralama
bmw 5.20 kiralama

Yeni standartlar bmw 5.20 kiralama ankara belirlemeyi kendine görev edinen BMW 5 Serisi, modern sedan konseptini bmw 5.20 araba kiralama ankara somut şekilde hayata geçirir. Dinamik ve şık görünümü sayesinde, kendi sınıfındaki otomobillerden beklenen estetik ve sportif tasarımı son teknoloji ile bir ankara bmw 5.20 kiralama araya getirerek, sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılar.

bmw 5.20 kiralama ankara
bmw 5.20 kiralama ankara

Güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar, bmw 5.30 kiralama ankara akıllı hafif yapı, birinci sınıf yol tutuş ve çeviklik için Integral Aktif Direksiyon ve Adaptif Modu ile Yeni BMW 5 Serisi, rekabette her zaman kararlı bir biçimde bir adım önde olmak üzere gerçek sportif sürüş deneyimi bmw 5.20 kiralama ankara emircan rent a car sunacak şekilde tasarlanmıştır. Sürüş Asistanı Plus şimdiye kadarki en iyi yardımcınız olacak. Önemli fakat monoton en ucuz araç kiralama görevler için artık kendinizi yormanıza gerek yok. Bu sistem, yavaş akan trafik veya uzun yolculuklarda size otonom sürüş opsiyonu bmw 5.30 kiralama sunar. Artık şerit değiştirirken bile emin ellerdesiniz.

bmw 5.30 kiralama
bmw 5.30 kiralama

Yeni binek otomobiller için bmw 5.25 kiralama ankara resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz “Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu” içerisinde bulabilirsiniz. Heyecan verici BMW 5 Serisi Sedan’ın M Performance bmw 5.20 kiralama ankara modelleriyle, sınırları emircanrentacar zorlayın. Saf adrenalin. Sportif karakter bmw 5.25 kiralama motor sporları ruhuna dönüşür. Çünkü sadece yeterli olanla hiçbir zaman yetinilmez.

kiralık bmw 5.20
kiralık bmw 5.20

BMW M550i xDrive’ın motor bmw 5.35 kiralama ankara bölümü kapağının altında saf güç gizlidir. M Performance TwinPower Turbo sekiz silindirli benzinli motor, itiş gücü söz konusu olduğunda önde gelen bir oyuncudur. Ayrıca, M Sport egzoz sistemi ile sportif genlerini ifade bmw 5.20 kiralama ankara eden güçlü sesi ile söz konusu saf güç aynı zamanda duyulabilirdir. BMW M550d modelinde yer alan M Performance TwinPower Turbo araba kiralama ankara emircanrentacar.com sıralı 6 silindirli dizel motor her açıdan etkileyicidir. Dört turboşarjlı çok aşamalı şarj ve common rail Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon gibi son teknoloji özellikleri yaklaşık 760 Nm maksimum tork ile her sürüş bmw 5.35 kiralama koşulunda etkileyici güç sağlar.

462 bg motoru sayesinde, 0’dan bmw 5.40 kiralama ankara 100 km’ye 4,0 saniyede ulaşan BMW M550i xDrive rakiplerini geride bırakır. BMW M550d ayrıca dinamik performansını 400 bg ile gösterir. Akıllı ve arkaya eğilimli dört çeker sistemi xDrive sayesinde, hızlandığınızda rakipleriniz stop lambalarınıza bakakalacaktır. Ancak Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın M Performance modellerinin görünümü bmw 5.40 kiralama her açıdan etkileyicidir.

10mm daha alçak olan Adaptif M süspansiyon, bmw 5.50 kiralama ankara optimize edilmiş direksiyon, maksimum yavaşlamaya uygun şekilde ayarlanan M Sport frenler. Ancak hala heyecan arayışındaysanız, çok daha fazla sürüş dinamiği için isteğe bağlı Adaptif M Professional süspansiyon da mevcuttur. Sürüş heyecanı açısından Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın M Performance modelleri kuralları belirler. Ne de olsa, oyunu bmw 5.50 kiralama belirleyen lider oyuncu odur.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın M Performance kiralık bmw 5.20 modellerinin M aerodinamik paketinin yanı sıra diğer önde gelen ve adrenalinle dolmanızı sağlayan özellikleri arasında büyütülmüş hava girişleri ve Seryum Grisi özel tasarım vurguları yer alır. Bu benzersiz imza, Böbrek Izgaralarının ayırt edici çerçevesinde, aerodinamik ayna kapaklarında ve isimlikte de kendini gösterir. Kendine güvenli görünümü, M Performance’a özgü 19 inç kiralık bmw 5.20 ankara ve 20 inçlik* iki jant tasarımı tamamlar.

İsimlik taşıyan kapı eşik kaplamaları, dijital kiralık bmw 5.30 isimliğe sahip özel ön konsollar, M deri direksiyon ve M spor paketteki diğer birçok detayla BMW M550i xDrive ve M550d xDrive’ın iç tasarımı bile atletik mükemmelliğin benzersiz bir ifadesidir. M Performance Otomobilleri bmw 5.20 kiralama ankara yüksek motor güçleriyle etkileyicidirler. Bu otomobiller, konfordan ödün vermeden maksimum sürüş dinamikleri sağlar. Tüm atletikliklerine rağmen, kiralık bmw 5.30 ankara ilerici tasarım detaylarıyla aynı zamanda stil sahibidirler.

BMW 5 Serisi Touring modern ve şık bir dış kiralık bmw 5.50 tasarımdan çok daha fazlasını sunar. İşlevsel olduğu kadar konforlu iç tasarım, BMW ConnectedDrive’ın yenilikçi servis ve destek sistemleri ile kusursuz bağlantı kurar. Ayrıca, BMW’ye özgü dinamizm ve verimliliğin üstün bir kombinasyonunu sunar.

Kusursuz bir stile sahip BMW 5 Serisi Touring, dinamik bmw 5.20 kiralama fiyatları orantıları ve modern şekliyle daha ilk bakışta etkileyicidir. Bu görünüm ön tasarımdan arka tasarıma kadar, etkileyici silüetin üzerinden tutarlı şekilde uygulanmıştır. Yeni opsiyonel LED farlar, ön tasarıma kararlı bmw 5.20 kiralama ankara ve dinamik bir görünüm kazandırırken otomobilin karizmatik yüzünde ön plana çıkar ve güçlü bir ifade sunar. Cesur bir çift böbrek ızgara hafifçe ileri doğru kiralık bmw 5.20 fiyatları uzanarak arkasında yatan gücü gösterir ve BMW 5 Serisi Touring’in ilgi odağı olmasını sağlar.

BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli bmw 5.20 kiralama motorlar, ekonomik açıdan önemli saf dinamikler sağlar. Yüksek performansları ile önemli ölçüde azaltılan yakıt tüketimi ve emisyon yenilikçi BMW EfficientDynamics teknoloji paketi sayesindedir. En son nesil commonrail direkt enjeksiyon, çok kademeli bmw 5.20 kiralama ankara turboşarj ve değişken türbin geometrisinin BMW 535d’deki bileşimi, etkileyici bir 313bg güç ve 630Nm tork üretir. Bu güç sıralı 6 silindirli motorun 0’dan 100km/sa hıza yalnızca 5,4 saniyede ulaşabilmesini sağlar (xDrive: 5,3 saniye). Aynı zamanda ölçülü şekilde 5,9 ila 5,5 lt/100 km (xDrive: 6,2 ila 5,9 lt) dizel emircanrentacar.com tüketir. BMW 530d’de motor 258 bg motor gücü ve 1.500 dev/dk’dan itibaren 560 Nm maksimum tork sunar. Otomobil, 0’dan 100km/sa hıza 5,9 saniyede ulaşırken (xDrive: 5,9 sn), yakıt tüketimi 100 km’de 5,7 – 5,3 litrede kiralık bmw 5.20 kalır (xDrive: 6,0 – 5,7 lt). Standart olarak yer alan BMW BluePerformance teknolojisi sayesinde, BMW Twinpower Turbo sıralı 6 silindirli motor bmw 5.20 kiralama ankara EU6 emisyon normunu da karşılar.

Kaynak: BMW

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir