Audi TT Kiralama Ankara | Kiralık Audi TT

audi tt kiralama
audi tt kiralama

AUDİ TT KİRALAMA ANKARA, ilk defa 1995 yılında Frankfurt Otomobil Kiralama Ankara Fuarı’nda tanıtılan Audi modeli. Audi tt kiralama, 1998 yılında seri üretim versiyonu olarak tanıtıldı. 2007’de ise 2.nesli satışa ankara tt sunulmuştur.

kiralık audi tt
kiralık audi tt

Kiralık Audi TT Daha da sportif, daha az tavizkâr. Üçüncü nesil Audi TT Coupé. Hem tasarımı hem ankara otomobil kiralama emircanrentacar.com de sürüş deneyimi açısından kusursuz ve büyüleyici. Örneğin quattro® sürekli dört tekerlekten çekiş ile birlikte tahrik kuvveti arka ağırlıklı olmakla beraber, akslara değişken şekilde dağıtılır. Veya tam dijital Audi sanal kokpit: Müşterinin isteğine göre, ister klasik ankara araç kiralama fiyatları göstergeler üzerinden, emircan araç kiralama ister tam ekranlı görüntüler ile bilgileri sunar. Audi Matrix LED farlar fark edilir şekilde daha parlak bir etki yaratır. Trafik durumuna uyarlanan ve diğer araçları karartan tek tek, ışık yayan diyotlardan meydana gelir. Audi TT Coupé, audi tt kiralama çağımızın en ilerici spor otomobilidir.

Audi Tt Kiralama Fiyatları Audi TT, 15 yılı aşkın süredir sportif, ilerici tasarımıyla tanınıyor. 2014’te Audi, üçüncü nesil TT Coupé’yi tanıttı. Gergin ve kaslı, sportif ve ileri atılmaya hazır – yeni TT ile tasarımcılar, orijinal TT’nin 1988’e araba ankara istanbul havaalanı transfer trdriver.com uzanan çizgilerinin modern bir yorumunu yapmış ve bu modeli pek çok dinamik audi tt kiralama özellikle daha da zenginleştirmişlerdir.

Audi Tt Kiralama, TT Coupé sergi otomobilini ilk olarak 1995’te IAA’da görücüye çıkardı. Bu aracın ilk nesli, 1998’den itibaren fuarda sunulan versiyonuna göre hemen hemen hiç değişmeden, Audi TT adıyla caddeleri fethetti. Günümüzde olduğu gibi o havalimanı araç kiralama emircanrentacar dönemde de Audi TT, özellikle yenilikçi müşterileri audi tt kiralama ankara heyecanlandırdı.

Kiralık Tt 2006’dan itibaren sunulmaya başlanan ikinci nesil Audi TT, teknik tasarımı itibarıyla model portföyüne daha da entegre edildi. Üstelik Audi TT kendisini, TTS ve TT RS türevleri, hibrit yapılı Audi Uzay Kafesi ve S tronic ile geliştirilmiş sürüş dinamikleri sayesinde dört ankara kiralık oto emircan rent a car dörtlük bir spor otomobile dönüştürdü. Audi TT’nin üçüncü nesli, ilk Audi TT’nin ikonografisini güncelleştirdi ve 2014 yılına taşıdı. Yeni Audi TT Coupé şimdi eşsiz tasarımı, daha da yüksek bir sportiflik standardı ve en yeni audi tt kiralama asistan sistemlerle birleştiriyor.

Kiralık Tt Fiyatları Tasarım, net bir şekilde, klasik ilk nesli anımsatan pek çok sayıda ayrıntı içeriyor. Ön kısımdaki güçlü yatay çizgiler, otomobilin dinamik görünümünün altını çiziyor. Dinamik hat olarak da bilinen eşiğin üç boyutlu konturu, kapıyla birlikte güçlü ankarada araba kiralamak bir ışık kenarı oluşturuyor; kapının arka köşeleri hafifçe yuvarlatılmış. Geniş tekerlek boşluk kemerleri, üst üste binmiş gibi görünen ayrı bir geometrik form oluşturur; ön tekerlek ankara emircan rent a car boşluk kemeri, motor kaputunun bağlantı çizgisini keser. Bağlantı çizgisi böylece bir omuz çizgisi şeklinde kapının üstünden devam ederek, arkaya doğru neredeyse yatay olarak gider. Burada şık bir şekilde üçüncü ankara filo kiralama araba stop lambasına açılır. Düz cam bölüm de aynı şekilde ilk TT’den esinlenilmiştir. Arka yan camın üzerindeki hafif kıvrım, C sütununu vurgular. Tek Çerçeveli ızgara çok geniş ve düz çizilmiş olup, plastik modellenmiş yüzeyler, ızgara ve farları birbirine bağlar. Bu küçük bölümler yeni audi tt kiralama ankara tasarımının tipik özelliğidir.

Kaynak: AUDİ

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir