Audi A6 Kiralama Ankara | Kiralık Audi A6

audi a6 kiralama
audi a6 kiralama

AUDİ A6 KİRALAMA ANKARA, Audi’nin 1994 yılından beri Audi 100’ün yerine ürettiği üst sınıf aracıdır. 2001’de audi a6 araç kiralama ankara ikinci nesli satışa sunulan aracın güncel versiyonu ise 2017’de satışa sunulmuştur. İç tasarımı, malzeme kalitesi, yakıt tüketimi ve motor ankara araç kiralama emircanrentacar.com seçenekleri ile sınıfının lideri bir arabadır. Audi’den gelen haberlere göre araç; mükemmel özellikleri ve daha birçok yenilikle beraber muhtemelen 2017 yılının son, 2018 yılının ilk çeyreğinde yeni kasası audi a6 kiralama ile tanılacak.

audi a6 kiralama ankara
audi a6 kiralama ankara

Kiralık Audi A6 Audi’nin A6 modeli için ürettiği 2.0 TDI motoru satışa sunulan ve en çok kullanılan versiyonudur. Bu motor seçeneğini A6 için ilk olarak 2005 yılında manuel vites ile destekleyen Audi, 2007 yılında araç kasasını havaalanı transfer trdriver.com değiştirmeden otomatik vitese geçmiştir. Audi’nin, hemen hemen her yıl artan beygir gücü ile satışa sunulan A6 modelinin kasa tipi 2005-2011 yılları arasında sadeliğini korumuş ankara oto kiralama fakat aracın 2009-2011 yılları arasında farlarında led değişimi olmak üzere bazı değişikliklere gidilmiş hemen ardından ise 2012-2016 yıllarında ise araç kasası tamamen bir ankara otomobil kiralama değişim geçirmiş, önceki kasa tipine göre sportif ve daha da lüks bir görünüme kavuşmuştur. Aynı zamanda Audi bu modeli için yine 2015-2016 yılları arasında audi a6 kiralama tekrar farlarda çok ufak bir değişime gitmiştir. Ancak kasa tipinde herhangi bir değişim yapmamıştır.

Audi A6 Kiralama 2.0 TDI versiyonunun 2005 yılında üretimine başlanmış fakat araca 2015 yılına kadar quattro(dört çeker) sistemi araba kiralama ankara bir türlü eklenmemiştir. Kullanıcıların isteği üzerine firma A6 modelinin 2.0 TDI versiyonuna 2015 yılında quattro sistemini eklemiştir ve bu sistemi barındıran araç dünya genelinde 2015 yılında “Audi A6 2.0 TDI 190 HP quattro” adı ile audi a6 kiralama satışa sunulmuştur.

Audi A6 Kiralama Fiyatları Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri: Audi A6 bu değerleri, olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor. Aynı zamanda araç kiralama ankara seçkin ve ilerici olan bu aracın çok yönlülüğü ve konforu, yeni bir audi a6 kiralama mobilite tarzına çıkış kapısıdır.

A6 Kiralama Karanlık görecelidir. Opsiyonel Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6’nızın ışık dağıtımı, kendini duruma göre uyarlar. Bunların oto kiralama ankara tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkündür. Ayarlanabilir, audi a6 kiralama yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED’lerle birlikte.

Ankara A6 Kiralama Trafikteki çoğu kaza insan hatasından kaynaklanır. Pek çok durumda kazaların otomobil kiralama ankara sonuçları, modern asistan sistemlerinin yardımıyla azaltılabilir. Audi, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli ankara kiralık araba teknolojileri devreye sokar. Asistan sistemleri kiralık araba emircan rent a car sıkı bir etkileşim içerisinde çalışarak, bu teknolojieri çok audi a6 kiralama yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Kiralık A6 Çok güçlü özellikler: Audi A6’nın motorları, özel verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel kiralık araç ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin. Üstün ses kalitesiyle Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi âdeta bir car rental emircanrentacar konser salonunun ses deneyimini sunar. Merkez hoparlör ve bas hoparlör dâhil 15 hoparlör, büyüleyici bir audi a6 kiralama ankara surround ses deneyimi yaratır.

Kiralık A6 Fiyatları Sedan artık Tek Çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6’yı daha da verimli ve güçlü kılan kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu ve ankara arça kiralama multitronic’in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®’lı MMI®navigasyon plus’tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini ankara oto kiralama içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı audi a6 kiralama LTE standardını kullanarak iletmektedir.

Kaynak: AUDİ

Bir önceki yazımız olan Audi Kiralama Ankara başlıklı makalemizde audi kiralama fiyatları ve kiralık audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir